Техно

Системи управління духових шафів

Сьогодні поговоримо про системи управління  духовими шафами.

У продажі можна знайти вбудовані духові шафи з електромеханічною або з електронною системою управління. Якісні духові шафи можна тепер придбати в інтернет магазині, у розділі: духовые шкафы, великий вибір і гарні ціни приємно вас здивують.


Перша реалізована в бюджетних моделях. Її головне достоїнство — звична простота. Зазвичай на передній панелі духовки (над дверцятами) є два або три поворотних регулятора. Одним з них встановлюється температура приготування, іншим вибирається режим нагрівання. Третій регулятор — таймер, необхідний, щоб контролювати час роботи духової шафи. В духовках з електромеханічним управлінням немає автопрограм. Однак можуть бути реалізовані кілька режимів нагріву, включаючи не тільки класичні, але і конвекційні.

Зазначимо також, що поворотні регулятори на панелі управління можуть бути звичайними або ж утоплені в корпус. Утоплені регулятори значно полегшують догляд за приладом (очищення панелі), а також допомагають уникнути випадкового включення.

Духові шафи з електронним управлінням зазвичай мають на відповідній панелі кнопки або ж сенсорні поля. Такі моделі, як правило, оснащені дисплеєм, на який виводиться потрібна користувачеві основна інформація про процес приготування: вибрані режими, температура, тип продукту (якщо є можливість вибрати), час готування. Дисплей може бути сенсорним. У деяких моделей можливе «перегортання» сторінок меню, як у смартфона або планшета.

Електронна система управління більш сучасна, вона дозволяє розширити палітру можливих налаштувань духової шафи, реалізувати різні автоматичні цикли приготування, більш точно контролювати температуру усередині робочої камери. Але в електроніки є мінус — велика ймовірність поломки, ніж у випадку з електромеханічною.

Бувають духові шафи з комбінованим керуванням, коли, приміром, поворотні регулятори вибору режимів нагріву і температури «представляють» електромеханіку, а таймер відключення (він же годинник, що показує поточний час) — електронний. Такі моделі є у більшості виробників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh