Техно

Системи управління духових шафів

Сьогодні поговоримо про системи управління  духовими шафами.

У продажі можна знайти вбудовані духові шафи з електромеханічною або з електронною системою управління. Якісні духові шафи можна тепер придбати в інтернет магазині, у розділі: духовые шкафы, великий вибір і гарні ціни приємно вас здивують.


Перша реалізована в бюджетних моделях. Її головне достоїнство — звична простота. Зазвичай на передній панелі духовки (над дверцятами) є два або три поворотних регулятора. Одним з них встановлюється температура приготування, іншим вибирається режим нагрівання. Третій регулятор — таймер, необхідний, щоб контролювати час роботи духової шафи. В духовках з електромеханічним управлінням немає автопрограм. Однак можуть бути реалізовані кілька режимів нагріву, включаючи не тільки класичні, але і конвекційні.

Зазначимо також, що поворотні регулятори на панелі управління можуть бути звичайними або ж утоплені в корпус. Утоплені регулятори значно полегшують догляд за приладом (очищення панелі), а також допомагають уникнути випадкового включення.

Духові шафи з електронним управлінням зазвичай мають на відповідній панелі кнопки або ж сенсорні поля. Такі моделі, як правило, оснащені дисплеєм, на який виводиться потрібна користувачеві основна інформація про процес приготування: вибрані режими, температура, тип продукту (якщо є можливість вибрати), час готування. Дисплей може бути сенсорним. У деяких моделей можливе «перегортання» сторінок меню, як у смартфона або планшета.

Електронна система управління більш сучасна, вона дозволяє розширити палітру можливих налаштувань духової шафи, реалізувати різні автоматичні цикли приготування, більш точно контролювати температуру усередині робочої камери. Але в електроніки є мінус — велика ймовірність поломки, ніж у випадку з електромеханічною.

Бувають духові шафи з комбінованим керуванням, коли, приміром, поворотні регулятори вибору режимів нагріву і температури «представляють» електромеханіку, а таймер відключення (він же годинник, що показує поточний час) — електронний. Такі моделі є у більшості виробників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України