Авторські статтіНовини

Вчені: 13 видів птахів визнані вимерлими

Міжнародним союзом охорони природи був оновлений список рідкісних птахів 740 різновидами птахів. З них 13 видів птахів визнані вимерлими, більше 10% перебувають на межі зникнення.

Вчені констатують, що склалася динаміка зникнення рідкісних представників пернатих є наслідком сукупності факторів людської діяльності: неправильне ведення сільськогосподарської діяльності, конфлікти людей із застосуванням зброї, лісові пожежі, браконьєрство, незаконна торгівля. Деякі представники птахів вимерли ще до того, як вчені змогли їх вивчити. Раніше рідкісні види птахів вважалися в основному острівними мешканцями. Великої шкоди птахам було завдано поширенням по світу таких тварин як щури і кішки, що рухаються по слідах людського прогресу.

В даний час Червона книга поповнена 740 видами птахів, проте з кожним днем все більша кількість пернатих потребують максимальної уваги для збереження своєї популяції. З’ясувалося, що два види птахів, які числилися як вимерлі, були знову відкриті вченими: сейшельська білоглазка, азорський снігур.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України