Авторські статтіЗдоров'я

Продукти, які псують вам настрій

Дієтологи в усьому світі вже давно радять – якщо Ви хочете позбавитися від гніву, поліпшити свій настрій і прогнати печаль, то першим кроком, який Вам варто було б зробити – це поїсти.

Їжа в цілому стимулює вироблення ендорфінів, гормонів щастя. Однак далеко не всі продукти харчування по-справжньому піднімають нам настрій. Деякі є для нас нейтральними, в тій годину як інші здатні піднімати настрій лише на короткий проміжок часу, після якого людина ризикує зануритися в ще гірший стан, ніж у нього було раніше.

Американські вчені вирішили скласти список з семи продуктів, здатних зіпсувати людині настрій:

1. Чіпси

чіпси
чіпси

Вони містять низку вкрай шкідливих кислот і канцероген акриламід. Ці речовини впливають на наш організм украй негативнj – вони блокують ендорфіни. Мозку людини необхідний їх постійний приплив, і як тільки він порушується, по яким би то не було причин, спад настрою є гарантованим.

2. Шинка

шинка
шинка

Промислово виготовлена шинка містить велику кількість цукру, солів, наповнювачів, консервантів і нітратів, які самі по собі можуть викликати поганий настрій, впливаючи на травну систему людини.

 3. Солодкі безалкогольні напої

Солодкі безалкогольні напої
Солодкі безалкогольні напої

Різкий сплеск цукру в крові після вживання таких продуктів згодом закінчується його різким падінням, що тягне за собою і падіння настрою. Солодкі безалкогольні напої традиційно вважаються одним з потенційно імовірних чинників розвитку депресії.

4. Маргарин

Маргарин
Маргарин

Дивно, але він реально містить промислові жирні кислоти омега-6 і незважаючи на те, що вчені довгий час сперечаються про цьому продукті – і чого в ньому більше користі або шкоди, ряд тестів підтвердили, що він реально може негативно позначається на настрої.

5. Оброблене насіння гарбуза

Оброблене насіння гарбуза
Оброблене насіння гарбуза

Містять бромат калію, який блокує поглинання йоду щитовидною залозою. Також розцінюється медиками, як один з найбільш сильних продуктів, потенційно здатних зіпсувати людині настрій. Правда, гарбузове насіння зазвичай погіршує настрій лише в короткостроковій перспективи.

6. Випічка

Випічка
Випічка

Із застереженням – коли Ви починаєте з них день. Взагалі вживати на сніданок левову дозу вуглеводів не рекомендується, оскільки організм повністю прокидається набагато пізніше мозку, і системі травлення потрібно більше години, щоб переварити всю цю велику кількість вуглеводів. В результаті вироблення гормонів настрою також буде порушено.

7. Арахіс

Арахіс
Арахіс

Вам здається, що в горіхах не може бути нічого шкідливого? Ви помиляєтеся – солоний арахіс на полицях магазинів містить глутамат натрію, і величезна кількість харчових добавок неясного походження, які проникли в нього при обробці. Дивно, але цей продукт також може вкрай негативно впливати на настрій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.