Силової зачистки Майдану не буде. Натомість тиха війна терору

Запровадження надзвичайного стану не вирішить, а лише загострить конфлікт між владою і протестувальниками. Так вважають політтехнологи, яких цитує 5 канал. Втім, експерти прогнозують, що до такого розвитку подій не дійде і силового розгону Майдану не буде.

Кость Бондаренко, політолог: «Надзвичайний стан буде для президента і його команди, фактично, останнім доводом королів, коли вже неможливо буде вирішити інші засоби, методи, інші форми вирішення конфлікту».

Тарас Березовець, політтехнолог: «Втрати атакуючих завжди перевищують втрати тих, хто захищається. У разі використання вогнепальної зброї «Беркут» покладе десь 200-300 своїх бійців, тому це не той підрозділ, який вестиме бойові дії. Тому силової зачистки Майдану не буде, але буде тиха війна терору».

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh