Авторські статті

Силової зачистки Майдану не буде. Натомість тиха війна терору

Запровадження надзвичайного стану не вирішить, а лише загострить конфлікт між владою і протестувальниками. Так вважають політтехнологи, яких цитує 5 канал. Втім, експерти прогнозують, що до такого розвитку подій не дійде і силового розгону Майдану не буде.

Кость Бондаренко, політолог: «Надзвичайний стан буде для президента і його команди, фактично, останнім доводом королів, коли вже неможливо буде вирішити інші засоби, методи, інші форми вирішення конфлікту».

Тарас Березовець, політтехнолог: «Втрати атакуючих завжди перевищують втрати тих, хто захищається. У разі використання вогнепальної зброї «Беркут» покладе десь 200-300 своїх бійців, тому це не той підрозділ, який вестиме бойові дії. Тому силової зачистки Майдану не буде, але буде тиха війна терору».

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.