Чесні міліціонери мають збирати матеріали про порушення, скоро прийде час їх опрацювати

Заяви МВС, буцімто лідера Автомайдану Дмитра Булатова могли катувати навмисно, щоб спровокувати агресивні дії з боку Майдану, є знущанням та інсинуаціями. Про це в ефірі каналу ТВІ сказав народний депутат України Тарас Кутовий. Він також наголосив на тому, що неконтрольована жорстокість та очевидне перевищення повноважень з боку міліцейських спецпідрозділів, є підставою для їх розформування у майбутньому.

«Серед них дійсно є непогані хлопці, які стали заручниками обставин. У міліції є оперативні співробітники, які не хочуть виїздити на ці нічні виклики, робити те, чим вони зараз займаються, і таких людей багато. Заклик до них один: хлопці, збирайте інформацію, складайте її в папки. Дуже скоро прийде час, коли ви зможете нормально опрацювати і всі ці факти. Вся ця інформація буде дуже важливою».

Коментуючи останній день позачергової сесії, Кутовий відзначив, що на цьому засіданні парламент був надзвичайно близький до того, аби у політичному полі змінити ситуацію, в тому числі, стосовно конституційної реформи. Втім, це не вдалося через тиск на рішення групи «регіоналів», готових голосувати разом з опозицією: їм погрожували та залякували. Але не слід забувати і про те, як поводилися того дня так звані «тушки», наголосив Кутовий.

«Мені прикро, коли озвучують думку, що один депутат не має великої відповідальності в Раді. Але скільки нам не вистачило голосів? П’яти? Давайте згадувати поіменно! Не було би семи тушок в парламенті, ми б мали абсолютно іншу ситуацію, а не ту, яку нам створює кілька продажних шкур. Так чи інакше, у нас будуть вибори, і громадяни мають запам’ятати, що немає жодного непотрібного голосу, чи то в парламенті, чи на окрузі! І оці всі «тушонки» і гречані каші, які виборці колись брали, оце вони їм вертаються. Знайте, немає кроків, які не мають значення», – додав «ударівець».

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Хвала рукам, що пахнуть хлібом.

    На майдані зібрались одні покидьки, наснаги Беркуту, витримки,вони дійсні захисники вітчизни, шана Вам від працюючого народа України.

  2. дмитрий

    Если бы милиция объктивно расследовала убийство Индыло, Врадиевские события , события 30.12.2013г то ей бы поверили. Доверия к ее словам нет, врет причем постоянно. У Беркута оружия нет, из ролик видно что страляют.Милиция зявляет так это помповое так хочется милиции напомнить что из помпового ружья можно стрелять жеканом, картечью и др.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh