Авторські статті

Чесні міліціонери мають збирати матеріали про порушення, скоро прийде час їх опрацювати

Заяви МВС, буцімто лідера Автомайдану Дмитра Булатова могли катувати навмисно, щоб спровокувати агресивні дії з боку Майдану, є знущанням та інсинуаціями. Про це в ефірі каналу ТВІ сказав народний депутат України Тарас Кутовий. Він також наголосив на тому, що неконтрольована жорстокість та очевидне перевищення повноважень з боку міліцейських спецпідрозділів, є підставою для їх розформування у майбутньому.

«Серед них дійсно є непогані хлопці, які стали заручниками обставин. У міліції є оперативні співробітники, які не хочуть виїздити на ці нічні виклики, робити те, чим вони зараз займаються, і таких людей багато. Заклик до них один: хлопці, збирайте інформацію, складайте її в папки. Дуже скоро прийде час, коли ви зможете нормально опрацювати і всі ці факти. Вся ця інформація буде дуже важливою».

Коментуючи останній день позачергової сесії, Кутовий відзначив, що на цьому засіданні парламент був надзвичайно близький до того, аби у політичному полі змінити ситуацію, в тому числі, стосовно конституційної реформи. Втім, це не вдалося через тиск на рішення групи «регіоналів», готових голосувати разом з опозицією: їм погрожували та залякували. Але не слід забувати і про те, як поводилися того дня так звані «тушки», наголосив Кутовий.

«Мені прикро, коли озвучують думку, що один депутат не має великої відповідальності в Раді. Але скільки нам не вистачило голосів? П’яти? Давайте згадувати поіменно! Не було би семи тушок в парламенті, ми б мали абсолютно іншу ситуацію, а не ту, яку нам створює кілька продажних шкур. Так чи інакше, у нас будуть вибори, і громадяни мають запам’ятати, що немає жодного непотрібного голосу, чи то в парламенті, чи на окрузі! І оці всі «тушонки» і гречані каші, які виборці колись брали, оце вони їм вертаються. Знайте, немає кроків, які не мають значення», – додав «ударівець».

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України