Наші опоненти кажуть: на майдані “беспредел”

Відповідаю: пенсія 1000 грн – це свавілля. Зарплата лікаря 2000 грн – це свавілля. Новий палац януковича – це свавілля. Те, що бандита можна дізнатися за міліцейськими погонам – це свавілля. Побиття мирних демонстрацій – це свавілля. Тортури в лісі і вбивства беззбройних людей – це свавілля.

Викрадення поранених з клінік і знущання над ними – це таке свавілля, що безмежно здається вже бути не може. На вулицях хапають звичайних перехожих і кидають в СІЗО – це свавілля. Побиття старих, жінок і студентів – це свавілля. Наші суди – це свавілля. Наше ДАІ – це свавілля. Зек при владі – це взагалі прецедент.

А вони називають свавіллям те, що народ повстав проти всього, що написано вище …

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh