Авторські статті

Наші опоненти кажуть: на майдані “беспредел”

Відповідаю: пенсія 1000 грн – це свавілля. Зарплата лікаря 2000 грн – це свавілля. Новий палац януковича – це свавілля. Те, що бандита можна дізнатися за міліцейськими погонам – це свавілля. Побиття мирних демонстрацій – це свавілля. Тортури в лісі і вбивства беззбройних людей – це свавілля.

Викрадення поранених з клінік і знущання над ними – це таке свавілля, що безмежно здається вже бути не може. На вулицях хапають звичайних перехожих і кидають в СІЗО – це свавілля. Побиття старих, жінок і студентів – це свавілля. Наші суди – це свавілля. Наше ДАІ – це свавілля. Зек при владі – це взагалі прецедент.

А вони називають свавіллям те, що народ повстав проти всього, що написано вище …

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України