Авторські статті

Силові дії влади отримуватимуть адекватну відповідь від народу

Кожен раз, коли влада буде прагнути придушити мирні протести силою, вона отримувала й отримуватиме адекватну відповідь від народу. Про це 9 лютого 2014 року на народному вічі у Володимирі-Волинському заявив народний депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Євген Мельник.

“Для того, щоб показати владі, що ми не будемо коритися її наказам і не хочемо жити в авторитарній державі – ми відкрили другий фронт революції. У 17-ти областях створено Народні Ради, які формують альтернативні органи влади. По всій країні на боротьбу з бандитською владою створюються загони самооборони. Тільки після цього влада ухвалила рішення відмінити диктаторські закони від 16 січня. А це означає, що лише сили народу, нашої згуртованости боїться когорта при владі”, – зазначив свободівець.

“Влада не така сильна, як була до нового року. Уже десь 50 депутатів від Партії регіонів зрозуміли, що не хочуть ділити злочини влади, не хочуть, щоб пролита кров українців була на їхніх руках. Партія регіонів – це вже не всесильна партія знахабнілих депутатів. Це політична сила на яку здійснює тиск міжнародна спільнота. США та Евросоюз починають відслідковувати корупційні схеми, завдяки яким гроші вимиваються з України і починають вводити санкції проти окремих чиновників. Влада та Партія регіонів – це поранений звір, який виставляє зуби, шкіриться та гарчить. Але його кончина вже близько. Наше завдання – дотиснути цю владу”, – наголосив націоналіст.

Євген Мельник назвав призначення Олександра Башкаленка головою Волинської ОДА непродуманим рішенням Президента Януковича, адже на ньому, як на члену Партії регіонів, лежить відповідальність за пролиту кров українців.

Народний депутат також закликав депутатів від Партії регіонів у Волинській облраді, Володимир-Волинській районній та міській радах виходити “з лав цього бандформування, яке створює ескадрони смерти, викрадає, катує та вбиває людей”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України