Авторські статті

Вперше в Україні сквер назвуть на честь Героїв Євромайдану

На Львівщині у Червонограді міський сквер буде перейменований у «Сквер Героїв Євромайдану». Відповідне рішення ухвалили понад тисяча мешканців Червонограда на Народному Віче.

З ініціативою щодо перейменування скверу виступив представник молодіжного крила «УДАРу» в Червонограді Юрій Брель. Відповідні підписи мешканців шахтарського містечка під цією ідеєю збирались у партійному наметі «УДАРу».

Під час Віче голова фракції політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у Львівській обласній раді Оксана Юринець позитивно оцінила той факт, що на місцях збираються люди на Майдани. «Головне сьогодні – це самоорганізація населення в кожному населеному пункті України. Потрібно створювати місцеві організації Самооборони», – сказала вона.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.