Авторські статті

Міська влада відкличе позов про заборону мирних акцій у центрі Києва

КМДА подасть заяву про відмову від позову, на підставі якого Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив проведення мирних заходів у центрі Києва до 8 березня цього року. Також, протягом місяця, Київрада може затвердити проект рішення «Про відновлення районних у м.Києві рад».

Про це повідомив народний депутат, голова Київської міської парторганізації «Батьківщина» Юрій Одарченко після зустрічі представників Загальних зборів киян –  народних депутатів України Олександра Чорноволенка, Наталії Новак, депутатів Київської міської ради Тетяни Меліхової, Олександра Клюса – з головою КМДА Володимиром Макеєнком.

«Ми  озвучили вимоги зборів, які пройшли 8 лютого у Київраді. Макеєнко погодився із необхідністю йти на компроміси. Так він обіцяв найближчим часом подати заяву про відмову від позову, на підставі якого Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив проведення мирних заходів у центрі Києва до 8 березня цього року. Також голова КМДА погодився із необхідністю відновлення місцевого самоврядування в місті Києві – проведення виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради» – повідомив депутат.

Крім того, опозиціонерами  були передані вимоги Зборів щодо невідкладного відновлення районних у місті Києві рад.

Сторони домовилися, що проект рішення щодо райрад  буде проголосований на найближчій сесії міської ради.

Нагадаємо, що Загальні збори киян, які відбулися у приміщенні Київради 8 лютого,  ухвалили резолюцію, у якій вимагають звільнення всіх політичних в’язнів, призначення місцевих виборів, відновлення діяльності районних рад та припинення податкової дискримінації у Києві.

Загальні збори киян вимагають від  влади ухвалення ряду рішень і постанов, сере яких :

– проект Постанови «Про призначення позачергових виборів  Київського міського голови та  Київської міської ради» (на 13 квітня 2014р.),

– проект  «Про внесення змін до Бюджетного кодексу  України» (щодо зарахування 100% податку на доходи фізичних осіб та 20% податку на доходи підприємств до бюджету Києва),

– проект  «Про внесення змін до ЗУ «Про вибори депутатів Верховної ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» (щодо демократизації виборчого процесу), який має унеможливити фальсифікації, що масово застосовувалися на місцевих виборах 2010 року, а також забезпечити створення районних у місті виборчих комісій, голосування на дому лише за медичним довідками тощо),

–  проект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо утворення виконавчих комітетів обласних, районни рад в місті Києві та районах Києва».

– проект рішення «Про управління районами міста Києва», який передбачає відновлення 10-ти районних рад у столиці, визначення їх чисельного складу та призначення виборів до них вже через 60 днів з дня прийняття рішення.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.