Авторські статті

Свободівці закликають полтавців долучатися до мобілізаційних груп і сотень самооборони

“Усіх, хто готовий ставати до оборони своїх родин, свого краю, своєї нації, своєї країни від бандитів при владі закликаємо долучатися до мобілізаційних груп і сотень самооборони ВО “Свобода”. Час показати, хто господар в нашій державі і вказати диктаторам, де їхнє місце!” Про це 20 січня 2014 року у Полтаві на Народному Віче заявив голова Полтавської обласної організації ВО “Свобода” Роман Чабановський.

Націоналіст повідомив, що вже зараз набирають в загони чоловіків зі всієї области охочих допомагати як на місцях, так і на столичному Майдані.

“Будемо на місцях організовувати мобілізаційні пункти, в яких координатори записуватимуть чоловіків до загонів самооборони, а також відправлятимуть на Київ охочих протистояти встановленню диктатури в Україні. Наразі розробляється графік чергування полтавців у столиці. Однак, на місцях також діятимуть сотні, котрі допомагатимуть під час проведення масових заходів та охорони намету обласної організації ВО “Майдан” на площі перед ОДА”, – наголосив свободівець Роман Чабановський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України