Авторські статті

Опозиція сама підключається до розшуку Ігоря Луценка

Голова Політради ВО “Батьківщина” Арсеній Яценюк звернувся до керівників Генпрокуратури та Служби безпеки України з вимогою терміново розслідувати факт зникнення громадського активіста, члена ВО “Майдан” Ігоря Луценка.

Арсеній Яценюк вимагає забезпечити оперативний розшук Ігоря Луценка із залученням відповідних органів.

Він не бачить сенсу звертатися до керівника МВС, тому що сьогодні саме під його патронатом орудують у столиці ці банди «тітушок».

Арсеній Яценюк заявив, що опозиція власними силами буде розшукувати Ігоря Луценка.

Він також закликав лідерів громадських організацій, громадських активістів та діячів до обережності: “Адже останні події свідчать, що сьогодні розпочалося полювання на них”.

“Ми зараз розглядаємо засоби для посилення безпеки активістів. Закликаємо активістів бути обережними, не ходити поодинці, одразу повідомляти Штаб національного спротиву про підозрілих осіб або можливі небезпечні ситуації”, – наголосив Арсеній Яценюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Псевдооппозиция никак не способна быть во главе протестов, поскольку с гражданами им не по пути, и разные дороги. Люди уже протестуют против самой системы, которую олицетворяют сами и так званые оппозиционеры. Последние же преследуют свои цели, всем понятные. А потому будут новые провокации, заявления, побоища. Но поскольку и власть, и оранжевые и далее продолжают быть нечестными с гражданами, протесты превратились в неуправляемый процесс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.