Авторські статті

Ужгородський Євромайдан пікетуватиме приймальню «регіонала» Ковача

Сьогодні о 14:00  ужгородці пікетуватимуть громадську приймальню народного депутата від Партії регіонів Василя Ковача з вимогою відкликати голос від ухвалених Верховною Радою України законів, що суперечать демократичним цінностям українського народу і суттєво обмежують свободу слова і мирних зібрань в Україні.

«До виборів всі ці «слуги народу» розповідали казки про те, як добре буде жити при їхній владі. Зараз ми вимагаємо від Ковача, щоб він відкликав свій голос  від прийнятих 16 січня «драконівських» законів. Якщо він цього не зробить, то ужгородці в праві відкликати його, як народного депутата-мажоритарника, який не захищає наші права та інтереси. Відомо, що більшість регіоналів і комуністів навіть не були в курсі, за що вони піднімали руки», – зазначив куратор молодіжки УДАРу в Закарпатті Денис Ман.

Активіст Євромайдану Володимир Феськов під час вчорашніх зборів учасників руху спротиву в Ужгороді проінформував про рішення активістів звернутися до Віталія Кличка, як єдиного з опозиційних лідерів, хто взяв на себе відповідальність за рух спротиву, провести переговори із силовиками з вимогою не застосовувати силу проти мітингуючих у центрі столиці.

Активісти Євромайдану повідомили про намір збиратися щовечора о 18:00 на площі Театральній для оголошення та погодження з громадськістю своїх подальших дій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України