Авторські статті

“Свобода” закликає звертатися на гарячу лінію з приводу фактів хабарництва у новій владі

20 березня 2014 року, виступаючи у Верховній Раді України, Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, лідер фракції націоналістів у парламенті Олег Тягнибок оприлюднив номер гарячої лінії 0-800-502-93-1, за яким громадяни можуть звертатися у разі виявлення фактів хабарництва при призначеннях в умовах нової влади.

Звертаючись до парламенту та громадян, лідер націоналістів зазначив, що зараз масово поширюються чутки про хабарництво при нових призначеннях. “Закликаю усіх не давати хабарів, бо Революція гідности відбулася задля знищення такого явища, як хабарництво. “Свобода” вимагає карати хабарників. Тому якщо громадяни поінформовані про випадки хабарництва влади при нових призначеннях, звертайтеся до нас.

Наша політична сила відкриває гарячу лінію – будемо жорстоко карати усіх хабарників і негідників. Телефон: 0-800-502-931. Прошу надавати інформацію про хабарі та відповідні схеми – маємо побудувати таку владу, яка зламає бандитські схеми, що спустошували державний б’юджет та обдирали українських громадян”, – закликав Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України