В Японії тривають пікети проти окупації в Криму. ФОТО

В Японії тривають пікети російських установ та урядових делегацій в знак протесту проти окупації Криму.

19 березня українська громада в Японії організувала пікет Російсько-Японського інвестиційного Форуму, на який була заявлена російська делегація на чолі з міністром економіки РФ Алєксєєм Улюкаєвим. Метою протесту було нагадати японському уряду про необхідність задекларованих раніше економічних санкцій проти Росії з боку Японії, яка є членом G7.  

Це вже третій пікет російських установ та урядових делегацій в Японії з початку вторгнення Росії в Крим.

Попередні пікети відбулись 4 березня під стінами російського посольства в Токіо та 5 березня біля російського консульства в м. Осака. Ці протести широко висвітлювалися японською пресою та телебаченням (перелік посилань на японські ЗМІ нижче).

До протестів 4-5 березня в Токіо та Осака приєднались не лише українці, але й громадяни Японії, Грузії, Болгарії і навіть Росії, які проживають в Японії.

Окрім цього, 17 травня в Токіо, біля російського посольства, відбулась акція протесту проти російської агресії в Криму, організована самими японцями, без допомоги української громади.

P.S. 19 березня прем’єр  Японії  Шіндзо Абе оголосив про можливість запровадження додаткових санкцій, в тому числі заморожування активів деяких громадян Росії.

Comments

0 comments

One comment

  1. МОЖЕ ВОНИ ТАМ В РОСІЇ ШОСЬ ТАКЕ ЇДЯТЬ ? ШО ЇМ НА ГОЛОВУ ВПЛИВАЄ ?!!! ВСІ ЛЮДИ МИРУ ДУМАЮТЬ ЯК ЗРОБИТИ СВІТ ЩОСЛИВИМ А ЦІ ПРОПУКІНСЬКІ РОСІЯНИ , ЯК ЙСВІТ НАПОЇТИ ДУРМАНОМ !!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh