Авторські статті

Коли проведемо люстрацію та триматимемо правдиву українську лінію – тоді переможемо будь-якого окупанта

“Відчуваємо ганьбу через те, що впродовж багатьох років у державі відбувалися неприпустимі речі. Українська влада не вдавалася до заходів, необхідних для захисту національного суверенітету, а займала угодовську позицію щодо Кремля. В державі не було проведено люстрації – владу не очистили, саме тому Україна наводнена агентурою Москви у всіх гілках влади, у середовищі військовослужбовців, у спецпідрозділах. Із таким багажем виграти війну ми не зможемо. У державі постійно точилися балачки про “толерантність”, хоча насправді це була псевдотолерантність. У нас не формувався єдиний дух українського народу, і саме тому ми програємо на всіх фронтах і не можемо реально захистити свою націю, свій народ”.

Про це 20 березня 2014 року заявив у парламенті лідер фракції ВО “Свобода” у Верховній Раді України Олег Тягнибок.

Очільник українських націоналістів констатував: зараз надмірно говорять про необхідність захисту російськомовного населення, нібито цих людей в України колись ображали. Але насправді має йтися про те, що насправді утискають україномовних громадян, зокрема і на окупованій території Криму.

Олег Тягнибок зачитав листа на адресу Верховної Ради України від Архієпископа Харківського і Полтавського Ігоря Ісіченка. У листі, зокрема, йдеться, що в країні склалася парадоксальна ситуація, коли постійно говорять про захист російськомовної частини нашого населення, яка насправді потребує захисту лише від нав’язливого маніпулювання її настроями з-за кордону. “А в той самий час українська більшість мешканців Харківської, Донецької, Луганської областей стає жертвою бандитських нападів і постійного психологічного тиску. У людних місцях стає небезпечно спілкуватися українською мовою, мати національну символіку та висловлювати вголос думки, відмінні від гасел, нав’язуваних російськими медійними засобами”, – йдеться у листі Ігоря Ісіченка.

“Можливо, вже треба говорити про захист україномовних, про захист українців на своїй власній землі?! І про це треба говорити голосно. Отже, найперше завдання зараз – очищення влади. Наша фракція пропонує вже наступного тижня розглянути відповідний закон. Коли ми проведемо люстрацію, не піддаватимемося на псевдотолерантність, триматимемо українську, національну, правдиву лінію – тоді зможемо перемогти і таки переможемо!”, – заявив Олег Тягнибок.

Націоналіст також додав: “З’явилися деякі держави, які розпочали визнавати псевдореферендум у Криму. Зокрема, є інформація про Казахстан і Вірменію. Вимагаємо негайно відкликати наших послів із цих держав задля консультацій, або викликати їхніх послів в МЗС для надання пояснень”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Мент і прокурор, який брав хабар – ніколи не стане порядним і чесним яку зарплату не заплати йому. Все перепрелось, тому що беруть хабарі тупо наглухо ВСІ, всі судді, прокурори і ментозаври (звичайно ж, ті кому дають, дрібних клерків і прибиральниць не рахуєм). Тому треба зараз: 1.Поступово старих звільняти і набирати нових. 2. Порушувати справи і розслідування з приводу всіх злоцинів цих виродків протягом 23 років і сажати в тюрму з конфіскацією награбованого державного майна. Це цілком реально і ПРОКУРОРИ – БІЙТЕСЬ, ЧАС ВАШ БЛИЗЬКИЙ!

  2. пане Тягнибок! А КУДИ СЬОГОДНІ ЗНИКЛА ВАША ПРИНЦИПОВІСТЬ???
    Міністр МВС і навіть Прем”єр спілкуються на засіданнях Кабміну (на камеру!) мовою іншої країни – РОССІЙСЬКОЮ…
    У Верховній Зраді НІКОГО ВЖЕ ЗА РОСІЙСЬКУ НЕ ЗАХЛОПУЮТЬ і не волають”Українська! Українська!…” ані Ви, ані Фаріон, ані Іллєнко…
    ЦЕ ТАКА ТАКТИКА? А СТРАТЕГІЮ та ПРИНЦИПИ ЗРАДИЛИ???

  3. Суддів, прокурорів та мєнтів потрібно виганяти 99,9 %%. Вся нечисть в карїні через покидьків, які окопалися у владі лише задля власного збагачення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.