Коли проведемо люстрацію та триматимемо правдиву українську лінію – тоді переможемо будь-якого окупанта

“Відчуваємо ганьбу через те, що впродовж багатьох років у державі відбувалися неприпустимі речі. Українська влада не вдавалася до заходів, необхідних для захисту національного суверенітету, а займала угодовську позицію щодо Кремля. В державі не було проведено люстрації – владу не очистили, саме тому Україна наводнена агентурою Москви у всіх гілках влади, у середовищі військовослужбовців, у спецпідрозділах. Із таким багажем виграти війну ми не зможемо. У державі постійно точилися балачки про “толерантність”, хоча насправді це була псевдотолерантність. У нас не формувався єдиний дух українського народу, і саме тому ми програємо на всіх фронтах і не можемо реально захистити свою націю, свій народ”.

Про це 20 березня 2014 року заявив у парламенті лідер фракції ВО “Свобода” у Верховній Раді України Олег Тягнибок.

Очільник українських націоналістів констатував: зараз надмірно говорять про необхідність захисту російськомовного населення, нібито цих людей в України колись ображали. Але насправді має йтися про те, що насправді утискають україномовних громадян, зокрема і на окупованій території Криму.

Олег Тягнибок зачитав листа на адресу Верховної Ради України від Архієпископа Харківського і Полтавського Ігоря Ісіченка. У листі, зокрема, йдеться, що в країні склалася парадоксальна ситуація, коли постійно говорять про захист російськомовної частини нашого населення, яка насправді потребує захисту лише від нав’язливого маніпулювання її настроями з-за кордону. “А в той самий час українська більшість мешканців Харківської, Донецької, Луганської областей стає жертвою бандитських нападів і постійного психологічного тиску. У людних місцях стає небезпечно спілкуватися українською мовою, мати національну символіку та висловлювати вголос думки, відмінні від гасел, нав’язуваних російськими медійними засобами”, – йдеться у листі Ігоря Ісіченка.

“Можливо, вже треба говорити про захист україномовних, про захист українців на своїй власній землі?! І про це треба говорити голосно. Отже, найперше завдання зараз – очищення влади. Наша фракція пропонує вже наступного тижня розглянути відповідний закон. Коли ми проведемо люстрацію, не піддаватимемося на псевдотолерантність, триматимемо українську, національну, правдиву лінію – тоді зможемо перемогти і таки переможемо!”, – заявив Олег Тягнибок.

Націоналіст також додав: “З’явилися деякі держави, які розпочали визнавати псевдореферендум у Криму. Зокрема, є інформація про Казахстан і Вірменію. Вимагаємо негайно відкликати наших послів із цих держав задля консультацій, або викликати їхніх послів в МЗС для надання пояснень”.

Comments

0 comments

3 коментарі

 1. Богдан

  Мент і прокурор, який брав хабар – ніколи не стане порядним і чесним яку зарплату не заплати йому. Все перепрелось, тому що беруть хабарі тупо наглухо ВСІ, всі судді, прокурори і ментозаври (звичайно ж, ті кому дають, дрібних клерків і прибиральниць не рахуєм). Тому треба зараз: 1.Поступово старих звільняти і набирати нових. 2. Порушувати справи і розслідування з приводу всіх злоцинів цих виродків протягом 23 років і сажати в тюрму з конфіскацією награбованого державного майна. Це цілком реально і ПРОКУРОРИ – БІЙТЕСЬ, ЧАС ВАШ БЛИЗЬКИЙ!

 2. СКЕПТИК

  пане Тягнибок! А КУДИ СЬОГОДНІ ЗНИКЛА ВАША ПРИНЦИПОВІСТЬ???
  Міністр МВС і навіть Прем”єр спілкуються на засіданнях Кабміну (на камеру!) мовою іншої країни – РОССІЙСЬКОЮ…
  У Верховній Зраді НІКОГО ВЖЕ ЗА РОСІЙСЬКУ НЕ ЗАХЛОПУЮТЬ і не волають”Українська! Українська!…” ані Ви, ані Фаріон, ані Іллєнко…
  ЦЕ ТАКА ТАКТИКА? А СТРАТЕГІЮ та ПРИНЦИПИ ЗРАДИЛИ???

 3. Суддів, прокурорів та мєнтів потрібно виганяти 99,9 %%. Вся нечисть в карїні через покидьків, які окопалися у владі лише задля власного збагачення.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh