Авторські статтіТехно

Світовий рекорд: Британський безпілотник Zephyr 26 діб безперервно кружляв у небі

За найтриваліший період успішного польоту без посадки були перевірені можливості системи і виконані всі поставлені інженерні завдання.

Французька авіабудівна компанія Airbus поставила новий світовий рекорд. Під час успішних тривалих випробувань британський військовий безпілотник Zephyr S майже 26 діб безперервно кружляв у небі без посадки. На даний момент результат 25 днів 23 години 57 хвилин ставши найтривалішим. Випробування пройшли за підтримки і частковому фінансуванні військових сил Великобританії. Англійська влада має намір першими взяти в оборот безпілотник. Наступну подорож Zephyr S стартує з льотного поля Віндхем в Австралії до кінця 2018 року.

Мировой рекорд: Британский беспилотник Zephyr 26 суток непрерывно кружил в небе

Надлегкий безпілотний літальний апарат Zephyr з двома електромоторами, поповнюють заряд від сонячних батарей розробила оборонна компанія QinetiQ у Великобританії. Дрон був створений для спостереження за територією планети, дослідження її атмосфери, збору актуальної та достовірної інформації про різній місцевості з високим рівнем деталізації. Після ряду доробок кінцева версія дрона вагою 75 кг володіє розмахом крил 25 метрів, і може переносити вантаж в 5 разів більше власної маси. Він здатний підніматися в повітря на висоту до 21 500 метрів і теоретично кружляти в повітрі до 45 днів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України