Світовий рекорд: Британський безпілотник Zephyr 26 діб безперервно кружляв у небі

За найтриваліший період успішного польоту без посадки були перевірені можливості системи і виконані всі поставлені інженерні завдання.

Французька авіабудівна компанія Airbus поставила новий світовий рекорд. Під час успішних тривалих випробувань британський військовий безпілотник Zephyr S майже 26 діб безперервно кружляв у небі без посадки. На даний момент результат 25 днів 23 години 57 хвилин ставши найтривалішим. Випробування пройшли за підтримки і частковому фінансуванні військових сил Великобританії. Англійська влада має намір першими взяти в оборот безпілотник. Наступну подорож Zephyr S стартує з льотного поля Віндхем в Австралії до кінця 2018 року.

Надлегкий безпілотний літальний апарат Zephyr з двома електромоторами, поповнюють заряд від сонячних батарей розробила оборонна компанія QinetiQ у Великобританії. Дрон був створений для спостереження за територією планети, дослідження її атмосфери, збору актуальної та достовірної інформації про різній місцевості з високим рівнем деталізації. Після ряду доробок кінцева версія дрона вагою 75 кг володіє розмахом крил 25 метрів, і може переносити вантаж в 5 разів більше власної маси. Він здатний підніматися в повітря на висоту до 21 500 метрів і теоретично кружляти в повітрі до 45 днів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh