В Австрії провели тестування суші, які продаються в магазинах. Якість продукту сумнівна

Робоча палата землі Верхня Австрія (AK Ober?sterreich) провела тестування суші які продаються в супермаркетах і ресторанах. Якість продукту залишає бажати кращого.

Всього для тестування було взято одинадцять зразків. П’ять з них отримали негативні оцінки під час тестів, з них два примірники продукту визнані непридатними до вживання в їжу. Лише шість з одинадцяти наборів виявилися безпечними і не викликали жодних нарікань з боку експертів.

Тестування зразків продукту робили в спеціалізованій лабораторії, зразки піддавалися мікробіологічному і хіміко-фізичного дослідження.

У числі зразків суші, які не пройшли випробування, найбільше нарікання виникали по відношенню до кольору риби і виділяюючого запаху, в деяких випадках він був дуже «огидним». У двох зразках були виявлені фекальні бактерії. Саме вони, за висновком експертів, визнані непридатними до вживання, як здатні спричинити для людини розлад травної системи, а в деяких випадках і більш серйозні наслідки.

AK Ober?sterreich рекомендує споживачам при придбанні суші довіритися своїм почуттям нюху і зору. Вони рідко коли підводять. Ну а якщо є найменші сумніви в якості продукту, то краще відмовитися від покупки — здоров’я дорожче!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh