Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії провели тестування суші, які продаються в магазинах. Якість продукту сумнівна

Робоча палата землі Верхня Австрія (AK Ober?sterreich) провела тестування суші які продаються в супермаркетах і ресторанах. Якість продукту залишає бажати кращого.

Всього для тестування було взято одинадцять зразків. П’ять з них отримали негативні оцінки під час тестів, з них два примірники продукту визнані непридатними до вживання в їжу. Лише шість з одинадцяти наборів виявилися безпечними і не викликали жодних нарікань з боку експертів.

Тестування зразків продукту робили в спеціалізованій лабораторії, зразки піддавалися мікробіологічному і хіміко-фізичного дослідження.

У числі зразків суші, які не пройшли випробування, найбільше нарікання виникали по відношенню до кольору риби і виділяюючого запаху, в деяких випадках він був дуже «огидним». У двох зразках були виявлені фекальні бактерії. Саме вони, за висновком експертів, визнані непридатними до вживання, як здатні спричинити для людини розлад травної системи, а в деяких випадках і більш серйозні наслідки.

AK Ober?sterreich рекомендує споживачам при придбанні суші довіритися своїм почуттям нюху і зору. Вони рідко коли підводять. Ну а якщо є найменші сумніви в якості продукту, то краще відмовитися від покупки — здоров’я дорожче!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України