Право

Світлій пам’яті героїв-прикордонників

Сьогодні, 19 серпня, співробітники Західного регіонального управління ДПСУ зустрілися з членами родин загиблих прикордонників.

Світлій пам’яті героїв-прикордонників

Захід розпочався з мітингу-реквієму з покладанням квітів до меморіальної інсталяції на честь загиблих воїнів-прикордонників, яку встановлено в будівлі регіонального управління.

Під час спілкування з родинами полеглих військовослужбовців керівник Західного управління Віктор Бабюк висловив вдячність за участь у зібранні.

«Ми всі повинні пам’ятати, якою ціною нам дістається незалежність та суверенітет. Наші побратими віддали за це найдорожче – свої життя. Наш обов’язок – увіковічнити пам'ять про них і також дбати про вас», – сказав він.

Також учасники зустрічі обговорили існуючі проблемні питання, які потребують вирішення і надання допомоги з боку регіонального управління. Для підтримання комунікації члени родин отримали консультативні матеріали та контакти посадових осіб регіонального управління, які надаватимуть допомогу у їх вирішенні. Наприкінці зустрічі прикордонники вручили сім’ям полеглих героїв подарунки та пам’ятні сувеніри.

Із завершенням меморіального заходу родини загиблих прикордонників побували на богослужінні в Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла, а також побували на екскурсії історичними місцям Львова та Кінологічним навчальним центром Держприкордонслужби.

Світлій пам’яті героїв-прикордонниківСвітлій пам’яті героїв-прикордонниківСвітлій пам’яті героїв-прикордонниківСвітлій пам’яті героїв-прикордонниківСвітлій пам’яті героїв-прикордонниківСвітлій пам’яті героїв-прикордонниківСвітлій пам’яті героїв-прикордонниківСвітлій пам’яті героїв-прикордонниківСвітлій пам’яті героїв-прикордонниківСвітлій пам’яті героїв-прикордонників

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.