Держприкордонслужба нарощує співпрацю з протидії незаконному обігу тютюнових виробів

Держприкордонслужба нарощує співпрацю в системній роботі з протидії протиправній діяльності, пов’язаній з незаконним переміщенням через державний кордон України тютюнових виробів та виготовленням контрафактних сигарет.

Днями Голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко зустрівся з представниками компаній «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» та «Філіп Морріс Інтернешнл», аби об’єднати зусилля та обговорити подальші кроки взаємодії і співробітництва.

Очільник прикордонного відомства зазначив, що охоронці кордону проводять всі необхідні заходи, аби оперативно викривати спроби контрабанди сигарет через кордон і максимально ефективно упереджувати злочинні дії ще на підступах до держрубежу.

«ДПСУ націлена на результат і готова працювати чесно та відкрито. Завдяки тісній співпраці прикордонники вже відчувають від партнерів суттєву інформаційну та консультаційну підтримку, допомогу в розвитку кінологічної служби, у забезпеченні статистичної інформацією щодо обігу тютюнових виробів. При цьому у результаті практичних кроків і обміну інформацією оперативні підрозділи ДПСУ неодноразово викривали місця накопичення тютюнових виробів і упереджували спроби їх переміщення», – відмітив Сергій Дейнеко. 

Під час спілкування були відзначені результати спільної роботи. Зазначимо, що загальний обсяг виявлених прикордонниками України з початку року сигарет становить 5,5 млн пачок.

У ході зустрічей сторони домовилися про продовження співпраці, яка стосуватиметься експертної допомоги у застосуванні міжнародного законодавства у сфері регулювання обігу тютюнових виробів, встановлення контрафактної тютюнової продукції, обміну наявною інформацією.

Як наголосили представники компаній – виробники тютюнової продукції, на даний момент Україна достатньо серйозний форпост з протидії нелегального обігу тютюнових виробів. Вони високо оцінили і відзначили вкрай важливу роботу, яку проводить Державна прикордонна служба України щодня упереджуючи спроби незаконного переміщення сигарет, в тому числі викриваючи транскордонні організовані групи.

За їх інформацією, хоч Україну традиційно завжди розглядали як транзитну країну, ефективна робота з викриття каналів нелегального тютюну з боку Держприкордонслужби, змушує організаторів незаконних оборудок стороною обходити нашу країну і наразі прослідковується тенденція до зміщення маршрутів.

Держприкордонслужба нарощує співпрацю з протидії незаконному обігу тютюнових виробівДержприкордонслужба нарощує співпрацю з протидії незаконному обігу тютюнових виробівДержприкордонслужба нарощує співпрацю з протидії незаконному обігу тютюнових виробівДержприкордонслужба нарощує співпрацю з протидії незаконному обігу тютюнових виробів

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh