Світ перейшов від слів до діла

У неділю, 2 лютого, голова Політради ВО “Батьківщина” Арсеній Яценюк розповів зі сцени Майдану про те, з чим опозиція повернулася з Мюнхена.

Арсеній Яценюк нагадав, що разом із партнерами по опозиції брав участь у Мюнхенській безпековій конференції, де, зокрема, обговорювалася ситуація в Україні: “Весь світ не просто спостерігає, а нарешті вирішив допомагати. Вистачить слів. Українці просять конкретних дій, і нам пообіцяли ці дії”.

За його словами, перший пункт плану дій – “звільнити всіх наших борців, звільнити всіх наших героїв”. Арсеній Яценюк повідомив, що станом на сьогодні звільнено 122 людини: “Це зроблено за останні декілька днів. Але ще 116 людей, яких незаконно утримує за гратами режим Януковича, знаходяться зараз по тюрмах”.

“Наше завдання – звільнити всіх, і в тому числі Юлію Тимошенко. Тимошенко повинна бути звільнена. І це каже Європа, і це каже Україна!”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк повідомив, що із західними партнерами також було досягнуто згоди щодо створення міжнародної комісії з розслідувань злочинів режиму під егідою Ради Європи: “Наш Майдан і наша боротьба зупинить терор в Україні, а ті, хто його розпочали – будуть покарані. Члени режиму Януковича понесуть відповідальність за ті злочини, які кояться в Україні”.

Він нагадав, що на Мюнхенській конференції українську владу “ганебно представляв міністр Кожара, який на весь світ під свист Європи заявив про те, що, виявляється, в Україні є екстремісти і терористи: “Він мав на увазі себе і режим Януковича. Тому що саме вони є терористами проти українського народу. Коли захоплюють людей і намагаються їх виміняти на приміщення, будівлі і вулиці, знущаються над українцями, стріляють по журналістах і залякують їх”.

Третій пункт, за його словами, – це фінансовий та економічний план: “Західні партнери готові допомогти українському народу. Нам потрібна реальна фінансова допомога для того, щоб Україна не на словах, а на ділі вийшли з цієї кризи. Але коли ми кажемо нам – це народу України. Жодної копійки режиму Януковича”.

Арсеній Яценюк підкреслив, що в Україні необхідно “відновити народну владу”: “Не повинно бути в Україні президента Януковича з диктаторськими повноваженнями. Вистачить. Український парламент повинен змінити Конституцію, ліквідувати диктаторські повноваження президента і передати всю повноту влади українському народу”.

“Це те завдання, яке стоїть перед Україною, перед Майданом і перед кожним депутатом, який повинен покинути Партію регіонів, приєднатися до українського народу і проголосувати за нову українську Конституцію і нову українську владу”, – наголосив він.

“Із цим, в нашій спільній боротьбі, в нашій вірі, що ми правильно йдемо, в нашому розумінні, куди і як ми йдемо, – ми з вами разом дійдемо до нашої української перемоги”, – додав Арсеній Яценюк.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh