Авторські статті

Прислужникам режиму та українофобам не буде місця в Україні!

2 лютого 2014 року народний депутат України, очільник Київської міської організації ВО “Свобода” Андрій Іллєнко виступив зі сцени Майдану. Свободівець повідомив, що сьогодні по Дмитра Булатова до київської клініки “Борис” знову прийшли міліціянти, вже з постановою про його арешт. Окрім цього, націоналіст порадив різного роду українофобам чимшвидше забиратися за кордон. Парламентар також запросив громаду до Деснянської райдержадміністрації Києва, де завтра відбудеться місцевий Майдан.

Андрій Іллєнко повідомив про ситуацію, що сьогодні склалася навколо Дмитра Булатова. “У лікарні організоване постійне чергування опозиційних народних депутатів, журналістів та іноземних дипломатів. Це зроблено для того, щоби не дати викрасти Дмитра Булатова. Незважаючи на його важкий стан і перебування в реанімації, вони спробували його вивезти з клініки. Вочевидь, режим втратив залишки глузду. Янукович вже не контролює свої ескадрони смерти, які колись називалися міліцією”, – поінформував присутніх націоналіст.

Окрім того, свободівець попередив українофобів про відповідальність за їхню підривну діяльність: “Вчора в Харкові зібралися молодики, які створили “укрАінскій фронт”, як вони сказали, для “боротьби з окупантами”. От тільки хто ці окупанти? Вони за 40 кілометрів від кордону з Росією формують такі організації, щоби тікати було зручно! Нехай наступного разу збираються вже за кордоном і пускають там коріння, бо незабаром їм тут буде тісно”.

Андрій Іллєнко висловив переконання, що загони самооборони має бути створено по всіх населених пунктах, аби “шакали не могли виловлювати патріотів поодинці”. Тоді вони побачить, що українці є силою, яка може себе захистити.

Свободівець закликав громаду 3 лютого на 11:00 приходити на Майдан Деснянського району Києва. Захід відбудеться біля місцевої РДА.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України