Авторські статті

Нас лякають громадянською війною, але війна проти українців уже давно триває

Зараз на Майдані, як на фронті, виникла пауза, коротке перемир’я, але відомо, що затишшя настає перед бурею. І щоби ця буря нас не застала неготовими, як це вже бувало в минулому, ми повинні бути єдиними, мужніми, допомагати одне одному, не боятися ні залякувань, ні репресій. Про це сказав у своєму виступі 2 лютого 2014 року на Майдані у Львові народний депутат України від ВО “Свобода” Юрій Михальчишин.

Звертаючись до львівського Майдану, народний депутат насамперед подякував матерям, які відряджають своїх дітей до Києва, які підтримують їх своїми діями і молитвами. “Якби не ваше тепло, якби не ваші материнські серця, чи змогли б ми пережити цю холодну люту зиму, пережити страх, пітьму і сумніви?” – зазначив Юрій Михальчишин.

Націоналіст наголосив, що зараз українців намагаються лякати привидом громадянської війни, яка начебто може початися, якщо Майдан не відступить. “Але ви чудово знаєте, що війна проти нас вже триває. Щоночі горять автомобілі в Києві, зокрема з львівськими номерами, щоночі зникають люди з вулиць українських міст, щоночі когось заарештовують, допитують, катують. Вони хочуть повернути період перших і других совєтів, уявляючи себе новітніми беріями і єжовими, але кожен день боротьби наближає їхній крах. Дуже добре, що сьогодні ми єдині, як ніколи. Немає між нами поділу на підприємців, депутатів, пенсіонерів, студентів чи робітників – ми всі є одним, і кожен вносить свій вклад у спільну справу. Як сказано в Біблії, навіть вдовина лепта є найцінніша. Кожен найменший внесок є дуже важливим. Ми робимо спільну справу, яка, як ніколи, нас згуртовує перед страхом, відчаєм та зневірою. Тут, може, дехто відчуває себе ніяково, що не може бути в Києві, але й у Львові є барикади, на яких, на жаль, меншає людей, – там також потребують підтримки”, – зазначив народний депутат.

За словами Юрія Михальчишина, попереду дуже важкий тиждень у Києві, коли будуть тиснути психологічно, вимагати в обмін на заручників звільнення вул. Грушевського, Київради. “Будуть вимагати й у Львові звільнити адмінприміщення на вул. Винниченка і прикриватимуться сотнями заручників так, як це роблять терористи. Маємо вистояти проти цього терору.

Тут немає, мабуть, людей, із чиєї родини би хтось зараз не стояв на Майдані в Києві. Але инколи прикро дивитися, що у Львові, незважаючи на те, що триває революція, переповнені нічні клуби, кав’ярні, ніби це не всіх стосується. Тому я вас прошу, в кого є в родині такі, що ще сумніваються, чи це їхня справа і які думають, що протистояння вже завершується, переконуйте їх. Нічого не скінчилося. Просто, як на фронті, виникла пауза, коротке перемир’я, але відомо, що затишшя настає перед бурею. І щоби ця буря нас не застала неготовими, як це вже бувало в минулому, ми повинні бути єдиними, мужніми, дружними, допомагати одне одному хто чим може, не боятися ні залякувань, ні репресій. Бо як впаде Київ – третя совєцька орда прийде за нами сюди. Щоби цього не сталося, маємо втримати ту орду в Києві”, – наголосив парламентар.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. бери майдаун , беги за Збруч!Пока Украина не порвала тебя вместе с рыгами.

  2. А якщо моя національність поляк. Громодянин України. Проти мене також віна, чи тільки проти обраних?

  3. Слава русскому содлату,
    Освободившему Европу,
    И своим штыком,
    Развольцевавшим бандеровскую ж…пу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.