Суть стабільності: “Золотий туатет на міліцейських щитах…”

В період правління Януковича в Україні сформувалася диктатура фашизму, уособленням якої стала панівна кліка бандитського клану “данєцкіх”, що намагається в своїх інтересах використати всю українську націю.

Можливо, комусь здається, що влада сильна як ніколи – насправді це зовсім не так. Якщо порівнювати із ситуацією, яка вже мала місце в европейській історії, згадується картина Сальвадора Далі “Передчуття громадянської війни”; інша назва цієї картини, мабуть, не сподобається тим у чинній владі, хто бачить себе майбутніми піночетами і генералами франко – картину називали “Варена конструкція із м’якими бобами”.

Cаме це нагадує сьогоднішній владний організм, який намагається приховати свою нікчемність, абсолютну корумпованість, тотальну некомпетентність за щитами внутрішній військ, кийками “Беркута”, кулями найманців-спецпризначенців.

Чинний режим не розуміє, що у суспільстві відбулися якісні зміни, що Україна повстала. Люди вже знають, як і за що боротися, тому готові йти до перемоги. Головний посил для влади – зупиніться, бо ті методи, які працювали в 90-ті роки, методи, які діють у латиноамериканських республіках, у нас не пройдуть. Українці – високоосвічена нація не рабів, а вільних людей, які поважають себе, свою сім’ю, усіх, хто навколо них. І ця громада разом готова відстоювати свої права.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh