Авторські статті

Суть стабільності: “Золотий туатет на міліцейських щитах…”

В період правління Януковича в Україні сформувалася диктатура фашизму, уособленням якої стала панівна кліка бандитського клану “данєцкіх”, що намагається в своїх інтересах використати всю українську націю.

Можливо, комусь здається, що влада сильна як ніколи – насправді це зовсім не так. Якщо порівнювати із ситуацією, яка вже мала місце в европейській історії, згадується картина Сальвадора Далі “Передчуття громадянської війни”; інша назва цієї картини, мабуть, не сподобається тим у чинній владі, хто бачить себе майбутніми піночетами і генералами франко – картину називали “Варена конструкція із м’якими бобами”.

Cаме це нагадує сьогоднішній владний організм, який намагається приховати свою нікчемність, абсолютну корумпованість, тотальну некомпетентність за щитами внутрішній військ, кийками “Беркута”, кулями найманців-спецпризначенців.

Чинний режим не розуміє, що у суспільстві відбулися якісні зміни, що Україна повстала. Люди вже знають, як і за що боротися, тому готові йти до перемоги. Головний посил для влади – зупиніться, бо ті методи, які працювали в 90-ті роки, методи, які діють у латиноамериканських республіках, у нас не пройдуть. Українці – високоосвічена нація не рабів, а вільних людей, які поважають себе, свою сім’ю, усіх, хто навколо них. І ця громада разом готова відстоювати свої права.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.