Авторські статті

Суди залишають під вартою опозиційних депутатів у регіонах

Апеляційний суд Кіровоградської області залишив під вартою депутата Кіровоградської облради від “УДАРу” Миколу Онула. Про це повідомив народний депутат від “УДАРу” Сергій Каплін. 

“Кіровоградський суд відмовився змінити міру запобіжного заходу і ухвалив рішення залишити під вартою депутата Кіровоградської облради Миколу Онула”, – сказав Сергій Каплін.

Він наголосив, що влада відбирає власність та переписує майно родини Онулів, які активно підтримували Майдан у Кіровограді. Як повідомила дружина Миколи Онула, депутат Кіровоградської міськради Лариса Онул, у Державному реєстрі без відома власників невідомі змінили юридичну адресу та директора підприємства, засновниками якого є родина Онулів.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України