Авторські статті

Президент усувається від конкретних дій для розв’язання кризи

Президент усувається від конкретних дій для розв’язання політичної кризи і через парламент заводить її в глухий кут. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко журналістам після зустрічі з президентом Януковичем. 

Кличко наголосив, що домігся зустрічі з Президентом. “Президент почав розказувати, що на конституційні зміни знадобляться місяці, а то й півроку. І все має відбуватися у правовому полі”, – сказав  лідер “УДАРу”. Водночас, додав він, такого проміжку часу Україна просто не має, і це питання потрібно вирішувати дуже швидко.  “У нас є всі підстави для того, щоб ухвалити політико-правове рішення і проголосувати Акт про повернення до Конституції 2004 року. І це можна зробити швидко”, – сказав Віталій Кличко.

Водночас, зауважив лідер “УДАРу”, ні у президента, ні у Партії регіонів немає бажання вирішувати цю проблему. “Президент не хоче цього і ще більше загострює ситуацію. Це – безвідповідальна позиція для глави держави. Бо він такими діями провокує людей на якісь радикальні дії. А демократичний світ – на санкції, про які давно говорять”, – наголосив Кличко.

Політик зауважив, що “УДАР” саме через таку позицію влади і її нечесність на переговорах наполягає на участі міжнародних посередників високого рівня для того, щоб вони бачили як ідуть переговори і фіксували домовленості.

За словами лідера “УДАРу”, затягування з розв’язанням кризи лише підвищуватиме напругу в суспільстві. Він наголосив, що від парламенту дуже багато залежить, наскільки швидко будуть зроблені кроки до вирішення конфлікту.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України