Авторські статті

Судова система перетворилася на касту недоторканних

В Україні судді фактично перетворилися в касту недоторканних. Вони, набувши пожиттєвого статусу та недотокранности, вважають, що впіймали Бога за бороду. Відповідно, судді чинять беззаконня на догоду своїм панам із Межигір’я. На цьому 8 січня 2014 року під час виступу на Майдані наголосив народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Ігор Сабій.

“З телеканалів вони говорять про “круглі столи”, про діалог. Про який діалог можна говорити, коли навіть депутати-“регіонали” голосують за закон про декриміналізацію, Янукович його підписує, а в Генпрокуратурі розповідають, що цей закон не можна застосувати? А де до цього був Генпрокурор, Мін’юст, юридичне управління Адміністрації Президента?” – наголосив Ігор Сабій.

Такі дії, на думку свободівця, спрямовані на залякування. Вони триватимуть доти, доки владу утримуватимуть злочинці. “Це триватиме доти, доки в нас не буде суду забезпечення законности, а не суду забезпечення забаганок Януковича, поки у нас не буде Міністерства справедливости, а не “прокураторів”, – зазначив націоналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.