Авторські статті

Влада дістала кожного українця і на сході, і на заході

Влада дістала кожного українця і на сході, і на заході країни, тому головне завдання Майдану – концентрувати сили і боротися до повної перемоги. Про це 8 січня 2013 року під час зустрічі з членами Володимир-Волинської міської та районної рад ВО “Майдан” заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Євген Мельник.

“Усі, хто був на Майдані, відчув його атмосферу. Зараз люди, які стоять на майданах, не бояться кримінальних справ та арештів.

 

Влада дістала кожного українця і на сході, і на заході країни, тому головне завдання Майдану – стояти до перемоги, а головне завдання ВО “Майдан” – вести боротьбу з режимом Януковича по всій країні. Завдання нас, народних депутатів від опозиції, – не дати засудити жодного учасника Майдану. Саме тому я разом із колегами-депутатами беремо участь у судових засіданнях, пікетуємо суди, прокуратуру, райвідділи міліції і таким чином намагаємося захистити від репресій кожного учасника Майдану”, – зазначив народний депутат.

Розповів Євген Мельник і про Постанову, яка зареєстрована у Верховній Раді і має на меті повернутися до Конституції 2004 року, тобто суттєво обмежити повноваження Президента.

Щодо майбутніх президентських виборів, то націоналіст підкреслив, що розмови про єдиного узгодженого кандидата від опозиції ще у першому турі виборів навмисне роздмухує правляча партія.

“Замовні і повністю сфабриковані кримінальні справи влада приготувала на кожного з трьох лідерів опозиції. Тож якщо сьогодні назвати прізвище єдиного кандидата від опозиції на майбутніх президентських виборах – це автоматично підвести його під заздалегідь підготовлену кримінальну справу. Тому між лідерами опозиції існує домовленість: на вибори йдуть усі троє, а у другому турі віддають голоси переможцю. Владі не вдасться посварити лідерів опозиції, а Януковичу не вдасться вдруге стати президентом”, – підсумував народний депутат.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які перебувають на Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.