Авторські статті

Майдан – це час для зміни нашої свідомості

Найстрашнішим ворогом, який діє непомітно, є наша байдужість до всього, що відбувається. У цьому – основна сила режиму Януковича і запорука збереження його існування.

Багато хто каже: я нікому не вірю, мені потрібно сім’ю годувати, мені ніхто нічого не дасть. Так, сто відсотків, можна розраховувати тільки на себе, на свої кровно зароблені. Але для того, щоби мати можливість заробляти, потрібно забезпечити умови, права, виконання законів, та закони які б захищали, а не грабували нас. І все це потрібно нам, простим громадянам. Тому і боротися за це маємо ми, а не розраховувати на когось.

Будемо відверті та чесні перед собою: ми завжди знайдемо час і можливість, якщо усвідомимо наскільки певна справа важлива для нас самих. Наше спільне усвідомлення необхідності побудови правової держави на засадах соціальної і національної справедливості формує громадянське суспільство. Усвідомлення відповідальності за кожен наш крок перед нашим майбутнім дасть поштовх та натхнення творити сьогодні.

Сьогодні кожен на майданах у різних куточках країни стоїть виключно за себе, за своє майбутнє, за своїх дітей, гідне життя для них. Залишити майдан ми маємо тоді, коли будемо впевнені у своїй перемозі. Вийшовши на центральні площі наших міст та районних центрів, ми створимо всеукраїнський, великий, народний Майдан. Таким велелюдним вічем ми зможемо ставити до влади свої вимоги та добиватись їхнього виконання. Влада повинна усвідомити, що без підтримки народу вона нічого не варта.

Після місцевих виборів 2010 року на Волині та в Рожищенському районі зокрема ми отримали ради, які не відображають інтересів громади. Попри перемогу на місцевих виборах опозиційних сил, “регіоналам” вдалося, маючи лише кількох депутатів, сформувати більшість у цих радах.

Влада діяла банальним підкупом і широко застосовувала технологію “тушок”: одні запропонували, а інші не відмовилися, особливо мажоритарники. Таким чином, купка місцевих прислужників “данєцкіх” міцно взяла під контроль місцеву владу. Районні ради на Волині тепер, у переважній більшості, благословляють будь-які ініціативи Партії регіонів. Так само, як підтримують вони і непрозорі рішення стосовно надання бюджетних коштів, землі, лісу, мисливських угідь. Відчуваючи внаслідок штучного переформатування більшості силу в своїх руках, слуги Партії регіонів на місцях наважуються наввипередки проводити політичні репресії в області проти студентів і не тільки.

Ми повинні раз і назавжди запам’ятати цей урок і переказати своїм дітям, що голоси на виборах не можна продавати, а людей, які їх скуповують, без вагань потрібно притягувати до кримінальної відповідальності. Кров дітей, яка пролилася на Майдані, лежить на руках всіх, хто не лише бив чи віддавав наказ, але й допомагав узурпувати владу на місцях, продавався у районних радах, скуповував голоси на виборах.

Кожен із нас має зрозуміти, що вибори в країні – це не час для заробітків, попри всю скруту. Це доля наших дітей і питання існування України. Без розуміння цього ми приречені на злидні, безправ’я, свавілля влади та збагачення кримінально-олігархічних еліт на тлі порожнього бюджету. Це наша країна, ми в ній можемо і зобов’язані змінити все на свою користь!

Олександр Нікончук.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які перебувають на Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.