Новини

Сучасне архітектурне проектування

Щоб збудувати будь-який об’єкт, потрібно ретельно спроектувати споруду, визначитися з стилістичним рішенням, прив’язати новобудову до існуючих конструкцій та комунікацій. Також необхідно попіклуватися про складання плану робіт, що будуть виконуватися в процесі реалізації будівництва чи реконструкції. Зробити все це на високому професійному рівні допоможе архітектурне проектування замовити яке вже зараз ви можете в бюро VR-GROUP.

Фахівці архітектурної компанії, що мають відповідну кваліфікацію і досвід, відмінно справляються з завданнями різноманітної складності, проектують комерційні, житлові, промислові об’єкти з гарантією надійності, функціональності, довговічності, підвищеного комфорту. Ви отримуєте високоякісне супроводження, починаючи від обрання земельної ділянки, створення ескізного і робочого проекту, та закінчуючи проведенням авторського нагляду.

Послуги архітектурного проектування

Звернувшись до архітектурного бюро VR-GROUP, ви можете замовити проектування будь-яких об’єктів, включаючи:

 • готелі, ресторани;
 • салони, спортивні клуби;
 • бізнес-центри;
 • розважальні та торгівельні центри;
 • громадські будівлі;
 • індивідуальні будинки і котеджі;
 • медичні центри та не тільки.

Також завдяки високій кваліфікації спеціалісти компанії можуть проектувати реконструкцію будівель різного призначення і складності, надають послуги повного юридичного супроводження проекту, який реалізується.

Етапи проектування

Існує кілька основних етапів проектування:

 1. Передпроектні розробки з створенням завдання на проектування, збором, одержанням необхідних даних (топографічні зйомки, обмірювальні креслення, фотофіксація, документи, що підтверджують право власності, дозволяють проводити будівництво);
 2. Ескізний проект, що надає змогу візуалізувати майбутню споруду, спланувати загальний план з прив’язкою до існуючих конструкцій, фасад, благоустрій території, отримати дозвіл на будівництво;
 3. Робочий проект, до складу якого входять схеми всіх комунікацій, інженерних мереж, конструктивні рішення, обрані в технічному завданні технології, кошторисні розрахунки.

Щоб проект був реалізований в повному обсязі, на високому якісному рівні, без зайвих витрат часу і грошей замовника, фахівці архітектурного бюро VR-GROUP проводять авторський нагляд з своєчасним внесенням потрібних змін чи правок.

Архітектурне бюро VR-GROUP: переваги співпраці

Чому за архітектурним проектуванням вам варто звертатися до компанії VR-GROUP? Серед важливих переваг співпраці відзначають:

 • комплексну допомогу професіоналів (обрання ділянки, креативного стилістичного рішення, авторський та юридичний супровід);
 • можливість проектування об’єктів різноманітного призначення і складності;
 • доступні ціни.

Вже сьогодні ви можете зв’язатися з представниками VR-GROUP, щоб отримати консультацію та замовити створення і реалізацію проекту вашої мрії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України