Сучасне архітектурне проектування

Щоб збудувати будь-який об’єкт, потрібно ретельно спроектувати споруду, визначитися з стилістичним рішенням, прив’язати новобудову до існуючих конструкцій та комунікацій. Також необхідно попіклуватися про складання плану робіт, що будуть виконуватися в процесі реалізації будівництва чи реконструкції. Зробити все це на високому професійному рівні допоможе архітектурне проектування замовити яке вже зараз ви можете в бюро VR-GROUP.

Фахівці архітектурної компанії, що мають відповідну кваліфікацію і досвід, відмінно справляються з завданнями різноманітної складності, проектують комерційні, житлові, промислові об’єкти з гарантією надійності, функціональності, довговічності, підвищеного комфорту. Ви отримуєте високоякісне супроводження, починаючи від обрання земельної ділянки, створення ескізного і робочого проекту, та закінчуючи проведенням авторського нагляду.

Послуги архітектурного проектування

Звернувшись до архітектурного бюро VR-GROUP, ви можете замовити проектування будь-яких об’єктів, включаючи:

 • готелі, ресторани;
 • салони, спортивні клуби;
 • бізнес-центри;
 • розважальні та торгівельні центри;
 • громадські будівлі;
 • індивідуальні будинки і котеджі;
 • медичні центри та не тільки.

Також завдяки високій кваліфікації спеціалісти компанії можуть проектувати реконструкцію будівель різного призначення і складності, надають послуги повного юридичного супроводження проекту, який реалізується.

Етапи проектування

Існує кілька основних етапів проектування:

 1. Передпроектні розробки з створенням завдання на проектування, збором, одержанням необхідних даних (топографічні зйомки, обмірювальні креслення, фотофіксація, документи, що підтверджують право власності, дозволяють проводити будівництво);
 2. Ескізний проект, що надає змогу візуалізувати майбутню споруду, спланувати загальний план з прив’язкою до існуючих конструкцій, фасад, благоустрій території, отримати дозвіл на будівництво;
 3. Робочий проект, до складу якого входять схеми всіх комунікацій, інженерних мереж, конструктивні рішення, обрані в технічному завданні технології, кошторисні розрахунки.

Щоб проект був реалізований в повному обсязі, на високому якісному рівні, без зайвих витрат часу і грошей замовника, фахівці архітектурного бюро VR-GROUP проводять авторський нагляд з своєчасним внесенням потрібних змін чи правок.

Архітектурне бюро VR-GROUP: переваги співпраці

Чому за архітектурним проектуванням вам варто звертатися до компанії VR-GROUP? Серед важливих переваг співпраці відзначають:

 • комплексну допомогу професіоналів (обрання ділянки, креативного стилістичного рішення, авторський та юридичний супровід);
 • можливість проектування об’єктів різноманітного призначення і складності;
 • доступні ціни.

Вже сьогодні ви можете зв’язатися з представниками VR-GROUP, щоб отримати консультацію та замовити створення і реалізацію проекту вашої мрії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh