Новини з Австрії

Суботнє вбивство у Відні 13-річної дівчинки: затримано двох підозрюваних громадян Афганістану

Після того, як в суботу у Відні була виявлена ​​задушена 13-річна дівчинка, вже в понеділок вдень були заарештовані двоє підозрюваних

Підозрювані-двоє громадян Афганістану (16 і 18 років). Один з двох був раніше судимий – за наркотики і злочини із застосуванням насильства. Удень їх затримали співробітники Управління державної кримінальної поліції Відня у співпраці зі співробітниками оперативної групи по боротьбі з вуличною злочинністю.

Як уже повідомлялося, 26 червня перехожі виявили на вулиці в районі Відень-Донауштадт неживу  13-річну дівчинку

Спроби реанімувати дівчинку не увінчалися успіхом. В ході огляду тіла поліція встановила, що не можна виключати провину третьої сторони. Згодом при розтині експерти констатували смерть від задухи. У постраждалої також були численні гематоми. Поліція зробила висновок, що 13-річна дівчинка був вбита не на вулиці, а в приватній квартирі або будинку.

У неділю поліція опублікувала опис, включаючи одяг загиблої, батьки з’явилися в поліцейську дільницю в Нижній Австрії і впізнали жертву як свою дочку. Дівчинка жила з ними в Нижній Австрії в Тульні. Вона відвідувала середню школу, де навчалася у 2-му класі.

Потім поліція провела опитування в її оточенні. На підставі цих свідчень у другій половині дня вона затримала двох підозрюваних чоловіків. Це двоє молодих людей з Афганістану у віці 16 і 18 років (застосовується презумпція невинності). Підозрюваних допитають у вівторок. Поки неясно, чи знала 13-річна дівчинка цих двох. «Це все ще з’ясовується», – заявила прес-секретар поліції Барбара Гасс. Також неясно, чи є ознаки сексуального злочину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України