Новини з Австрії

Попередження про торнадо випущено для деяких регіонів Австрії

Небезпека торнадо в Європі досі не пройшла. Після того, як смерчі викликали величезні руйнування, серед іншого, в Чеській Республіці, попередження про це небезпечне явище також було випущено для деяких частин Австрії.

Після руйнівного торнадо на південному сході Чеської Республіки в відновлювальних роботах зайняті сотні фахівців і помічників. Небезпечне погодне явище минулого тижня забрав шість життів. Буквально через кілька днів в Європі утворився ще один ураган – на цей раз в Люксембурзі. Торнадо також прокотився по кордоні з Бельгією і залишив після себе руйнування. Там, на щастя, жертв не було.

Тепер прийшла наступна тривожна новина: експерти попереджають про насуваються торнадо в Австрії

За даними Weather Lounge, сьогодні очікується вертикальний зсув вітру швидкістю 60-70 вузлів на півночі Верхньої Австрії і в прикордонній зоні з Баварією. Ці ознаки вказують на значно підвищений ризик торнадо.

Крім того, вимірюється особливо заряджене енергією повітря

«Weather Lounge» оцінює силу грози до 2 400 CAPE (значення енергії, можливе під час грози). Під час сильних гроз зазвичай значення CAPE буває 2 000-3 000. У поєднанні з циклоном Xero, який рухається з Форарльберга через Австрію, це означає, що сьогодні країні знову загрожують сильні грози. За інформацією метеоцентру, ситуація аналогічна минулого тижня, коли грозовий фронт зірвав майже 1 000 дахів. Грози досягнуть своєї найбільшої сили з 18:00 до опівночі в регіонах Inn, Mühl і Waldviertel.

Крім того, вчора повинен бути встановлений новий рекорд спеки. Фахівці вважають, що можлива температура до 37 градусів. Це максимальне значення реально, наприклад, в північному Бургенланді.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України