Авторські статті

Створення загонів Самооборони на місцях координуються виключно Андрієм Парубієм

Влада продовжує терор проти власного народу – викрадають активістів Майдану, яких потім катують гестапівськими методами, найманці «тітушки» підпалюють машини простих громадян, які насмілилися виступити проти цього злочинного режиму. Для захисту громадян України за рішенням Штабу національного спротиву створюються регіональні підрозділи Самооборони Майдану у всіх областях та містах України.

Водночас, у суботу, 8 січня, в ЗМІ було розповсюджене повідомлення з посиланням на нібито словами заступника коменданта Штабу національного спротиву Анатолія Мусаковського про розбудову Самооборони.

Штаб національного спротиву заявляє, що зазначене повідомлення не відповідає дійсності та дезінформує громадськість.

“Анатолій Мусаковський не входить до складу Штабу національного спротиву та структур Самооборони Майдану, а вказані у повідомленні телефонні номери партійних офісів не є номерами уповноважених Штабом осіб», – підкреслюється у повідомленні.

Штаб національного спротиву заявляє, що формування загонів Народної самооборони в регіонах формується виключно за доручення Штабу національного спротиву керівником цього напрямку Андрієм Парубієм.

Закликаємо всіх патріотів України не піддаватись на подібні провокації та не витрачати свій час і енергію на осіб та структури, які не мають нічого спільного з цим важливим напрямом діяльності Майдану.

Бажаючи долучитися до розбудови Самооборони Майдану можуть звертатися до її Мобілізаційного центру за телефоном: 068-868-12-77.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України