Авторські статті

В опозиції анонсували “бунт” у фракції Партії регіонів наступного тижня

За словами Андрія Шевченка, “незгодних” депутатів очолить Сергій Тігіпко. У фракції Партії регіонів сформувалася група, яка готова діяти врозріз з офіційною лінією регіоналів.

Наступного тижня має відбутися “бунт” цієї групи, який очолить депутат Сергій Тігіпко. “Судячи з моєї інформації, у фракції ПР сформувалася група, яка готова діяти врозріз із генеральною лінією Януковича-Медведчука. Iдеться про щонайменше 30 депутатів, які готові голосувати “інакше” – по совісті і по здоровому глузду. Лідером цієї групи називають Сергія Тігіпка.

Я також чую про те, що “Демократичну платформу” у Партії регіонів готові підтримати кілька губернаторів і кілька голів обласних організацій ПР. Крім того, депутат заявив, що кілька десятків депутатів у Раді готові голосувати за амністію учасникам масових заворушень без жодних додаткових умов. “Мене зараз менше всього цікавить, хто у ПР виграє від розколу партії влади – Андрій Клюєв чи Сергій Льовочкін, Віктор Медведчук чи Сергій Тігіпко… Але я дуже вірю, що цей розкол підштовхне кожного регіонала до того, щоб чітко визначитися по совісті…” – зазначив нардеп.

Ну, раз у попозиції анонсували…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України