Авторські статтіТехно

Створен мікрочіп, що забезпечує CD-якість звуку в бездротових навушниках

Qualcomm провела презентацію QCC3026. Розробкою нового чіпа інженери спеціально займалися для подальшого виробництва бездротових навушників середньої і низької цінової категорії.

Розробники мікрочіпа QCC3026 забезпечили його підтримку сучасними технологіями – він сумісний з Bluetooth 5.0 і Bluetooth Low Energy.

Створена супертехнологія Qualcomm aptX забезпечить майбутнім власникам бездротових навушників передачу звуку в CD-якості, таким чином, музичний твір буде відтворюватися в тому ж вигляді, в якому він був записаним.

Для створення мікрочіпа використовували 32-бітне ядро з тактовою частотою до 32 МГц. Передбачена можливість придушення шумів Qualcomm cVc.

За допомогою нового чіпа смартфон буде пов’язаний одночасно з обома навушниками, тоді як більшість сучасних аксесуарів вимагають послідовного сполучення мобільного пристрою з одним навушником, а потім з іншим.

У виробі передбачена функція, що активує голосову підтримку всього однією кнопкою.

Керівники компанії Qualcomm розраховують на те, що корпорації що виробляють мобільні пристрої будуть зацікавлені у включенні гарнітури на основі QCC3026 в стандартний комплект постачання для смартфонів, які не мають стандартного роз’єму 3,5 мм

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України