Створен мікрочіп, що забезпечує CD-якість звуку в бездротових навушниках

Qualcomm провела презентацію QCC3026. Розробкою нового чіпа інженери спеціально займалися для подальшого виробництва бездротових навушників середньої і низької цінової категорії.

Розробники мікрочіпа QCC3026 забезпечили його підтримку сучасними технологіями – він сумісний з Bluetooth 5.0 і Bluetooth Low Energy.

Створена супертехнологія Qualcomm aptX забезпечить майбутнім власникам бездротових навушників передачу звуку в CD-якості, таким чином, музичний твір буде відтворюватися в тому ж вигляді, в якому він був записаним.

Для створення мікрочіпа використовували 32-бітне ядро з тактовою частотою до 32 МГц. Передбачена можливість придушення шумів Qualcomm cVc.

За допомогою нового чіпа смартфон буде пов’язаний одночасно з обома навушниками, тоді як більшість сучасних аксесуарів вимагають послідовного сполучення мобільного пристрою з одним навушником, а потім з іншим.

У виробі передбачена функція, що активує голосову підтримку всього однією кнопкою.

Керівники компанії Qualcomm розраховують на те, що корпорації що виробляють мобільні пристрої будуть зацікавлені у включенні гарнітури на основі QCC3026 в стандартний комплект постачання для смартфонів, які не мають стандартного роз’єму 3,5 мм

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh