Авторські статті

Під шум перемоги збірної з футболу росіянам підвищили тарифи ЖКГ, а також ввели повний контроль за рахунками фізосіб

Людство не так далеко пішло від гладіаторських боїв, просто меч замінили на м’яч, а решта все та ж – плебейські пристрасті, вигода лукавих і сильних світу цього. Забуте все – трупи дітей в Сирії, тисячі убитих в Україні, анексований Крим з переслідуваними татарами, збитий малайзійський Боїнг. Людські погляди сфокусовані на елементарному круглому предметі, який штовхають далеко не бідні футболісти. Про це у своєму блозі пише російський опозиційний блогер Саша Сотник, коментуючи ЧС-2018, який проходити в Росії.

За словами блогера, дивним чином вилетіла Німеччина, а за нею і Аргентина, і Іспанія. Божевільний пропагандист Андрій Малахов по телевізору закликає росіян пригадати французам 1812 рік. Заради пропагандистського дріму весь цей Чемпіонат і організовувався. Адже саме так заглушити антинародні рішення Путіна найпростіше. 1 липня принесло росіянам підвищення тарифів ЖКГ і відсотків ПДВ, вступив в законну силу пакет Ярової про повний контроль фіскальних органів за рахунками фізосіб, зростання акцизів на тютюнові вироби і навіть скасування перерви на обід для тих, чий робочий день становить 4 години.

Сотник зазначає, що особливо саркастичні коментатори закликають Кремль поки не пізно ввести кріпосне право на тлі екстазу від виходу збірної Росії з футболу в чвертьфінал. З цим народом можна зробити все, що завгодно, тому владі треба до таких ідей прислухатися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України