Претензії влади Криму безпідставні – Україна не зобов’язана постачати воду

Влада Криму пред’являє Києву претензії через посуху, проте вони абсолютно безпідставні, оскільки Україна не зобов’язана постачати воду на анексований півострів. Така думка прозвучала від журналістки Лариси Волошиної.

Вона прокоментувала заяву Сергія Аксьонова про те, що через посуху півострів зазнає багатомільйонних збитків. «Аксьонов на якій підставі це вважає? Північно-Кримський канал є інженерною спорудою, і навіть якщо вони вважають, що Крим – це російська територія, то Україна як окрема держава не зобов’язана постачати воду в іншу державу», – вважає Волошина. За її словами, якщо б мова йшла про річку, можна було б говорити про порушення, але в даному випадку ми говоримо про інженерну споруду.

«З якого дива пан Аксьонов, який, сподіваюся, не з тих, хто не визнає анексію, тому що коли він каже що перекриття Північно-Кримського каналу завдає збитки Криму, то він фактично не визнає окупації Криму. Фактично, він каже, що Україна і Крим є єдиною державою. Це дивно для пана Аксьонова, але я все-таки вітаю такий хід його думок», – додала журналістка.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh