Новини з Австрії

Стрілянина у Відні: водій у стані амок поранив п’ятьох поліцейських

Як повідомив офіційний представник поліції Даніель Фюрст, п’ятеро поліцейських отримали поранення. Чоловік таранив поліцейські авто і намагався збити співробітників.

Тільки кілька пострілів змусили водія зупинитися і його змогли затримати.

Приблизно о 14:00 в п’ятницю співробітники муніципальної влади Відень-Деблінг хотіли забрати трьох дітей у подружньої пари. Поліція з поліцейського управління Деблінга надавала допомогу. Крім того, оскільки сім’я тримала у себе собаку, в якості запобіжного заходу був викликаний кінолог. Можливе загострення ситуації в гуртожитку на Гунольдштрассе, по всій видимості, передбачалося заздалегідь. Ситуація і справді незабаром фактично повністю вийшла з-під контролю.

«Спочатку батько, який приїхав з Домініканської Республіки, добровільно покинув квартиру і попрямував до свого автомобіля, припаркованого в безпосередній близькості», – сказав представник. Коли незабаром після цього дітей вивели з дому, «31-річний чоловік раптово поїхав» і протаранив автомобіль, поранивши двох поліцейських.

Поліцейський кінолог встав перед автомобілем чоловіка, щоб зупинити його. Злочинець, однак, натиснув на газ і збив його, протягнувши на капоті кілька метрів. Незважаючи на неодноразові гучні прохання зупинитися і постріли, зроблені співробітником поліції, чоловік зник. Поліцейські негайно почали розшук водія.

Інший поліцейський патруль дізнався автомобіль на Верінгер штрассе і спробував зупинити його. За словами представника, водій ненадовго зупинився, але потім знову прискорився, намагаючись збити співробітників. Третій поліцейський вистрілив у порушника через смертельну небезпеку, в якій опинилися його колеги. Ще один з поліцейських зробив постріл в капот і в безпосередньо в водія. Врешті-решт він зупинився і був заарештований поліцією, незважаючи на шалений опір.

«В ході операції постраждало в цілому п’ять поліцейських, – сказав Фюрст. Наскільки серйозні і якого типу травми поки неясним. Діти чоловіка потрапили під опіку служби у справах молоді, як і планувалося спочатку. Всього в родині було четверо дітей, наймолодшому кілька тижнів. Такі дані, як вік інших неповнолітніх і причини вилучення, поки невідомі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України