Новини з Австрії

Уряд Австрії хоче спростити заборону антикоронавірусних демонстрацій

Як стверджує австрійська влада, деякі учасники антикоронавірусних демонстрацій стають все більш і більш радикальними. Вони не тільки проводять незаконні демонстрації і поширюють необгрунтовані теорії змови, а й вдаються до небезпечних ідей.

Як показують скріншоти, деякі скептики Covid виношують фантазії про «цільових атаках на політиків», щоб почати «революцію» або «підпалити Федеральну канцелярію». Цими думками вони відкрито діляться в відповідних групах Telegram.

Це відзначило і Федеральне відомство по захисту конституції і протидії тероризму (BVT). У звіті BVT йдеться, що висловлюється «необхідність громадянської війни, урядовці називаються масовими вбивцями, а протестний рух зображується як законне революційний рух». Крім того, з’явилися заклики діяти більш войовничо проти «тиранічного режиму». «Фізичне насильство аж до погроз смерті політикам, владі, ЗМІ та поліції названо необхідним». Праві екстремісти вважають тих, хто заперечує корону «корисними ідіотами» і використовують цю тему як «потенціал для розколу, мобілізації і вербування».

Міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер так прокоментував звіт: «Не можна допустити, щоб більшості людей в цій країні загрожувала безвідповідальність небагатьох. Терпимість не повинна використовуватися як захисний щит для радикалів і противників демократії ».

Тепер МВС хоче представити в четвер нове керівництво, за допомогою якого поліцейські управління федеральних земель можуть простіше забороняти такі демонстрації. Право на демонстрацію є фундаментальним правом, яке не обмежувалася навіть під час пандемії. Але маски необхідно носити і дотримуватися мінімальну дистанцію. З цієї причини поліція в майбутньому буде уважно стежити за реєстрацією зборів, щоб бачити, хто за ними стоїть, і чи дійсно заявлена ​​мета відповідає меті зборів. Якщо вдасться знайти докази того, що учасники демонстрацій не дотримуватимуться заходів, вони будуть заздалегідь заборонені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України