Новини

Страшна таємниця Гурченко відкрилася тільки зараз

Духівник Людмили Гурченко ігумен Данило розповів, чому актрису поховали без відспівування в церкві. У день похорону пройшла новина, что згідно з останньою волею акторка її сім’я відмовилася від відспівування в церкві, так як Гурченко була атеїсткою.

Новина, розтиражована багатьма виданнями, обурила одного акторка ігумена Данила, лірика кафедрального собору Берліна, секретаря архиєпископа Берлінського і Германського Феофана.

Священик часто беседовал з Гурченко по душам і переконаний, що вона не в змозіа написати таке в заповіті. Причина відмови від відспівування полягала в іншому. «Чоловік, Сергій Михайлович, не знав, хрещена вона. Бога не обдуриш.

Є відомості, що бабусі таємно її хрестили в 1936 році у Харкові. Але доказів немає. Ми зараз шукаємо людей, які могли б щось розповісти. На випадок, якщо б чуйні не подтвердились, ми з Людмилою Марківною обговорювали можливість проведення обряду в Берлінському кафедральному соборі. Не встигли… Тепер навіть якщо і буде її заочне відспівування, то таємне», – розповів «Експрес-газеті» ігумен Данило. По цій темі Донька пролила світло на конфлікт з Гурченко Спадщину Гурченкооцінили мільйони Гурченко ховали без відспівування Справжня причина смерти Гурченко Культова заборонена гра «Я назавжди є пам’ятаю слова Людмили Марківни під час нашої останньої зустрічі: «Данило, тільки… не зрадь мене».

Після жовтих публікацій, що Гурченко була проти обряду відспівування і нібито в заповіті просила про це, я вирішив висловитися. Це неправда. Вона була духовним людиною, – заявив священнослужитель.

– Зараз вона упокоїлася, а про неї продовжують писати неправду. Повірте, вона була віруючою людиною, не таким, як її описують. Я щодня молюся за упокій душі великої акторка!» Людмила Марківна відвідувала церкву. «У неї було багато питань, пов’язаних з релігією. Чоловік Людмили Марківни, якого вона дуже любила, – православна людина, і сама вона тяглася до віри. Коли ми відвідували місцевий храм, вона завжди ставила свічки за упокій душі папі і онука. У Москві ходила молитися до церкви нишком, не привертаючи уваги. Найчастіше – на Ваганьковское цвинтарі, де тато похований», – заявив отець Данило.

Ігумен також прокомментировал конфлікт акторка з її дочкою Марією. «Це болюча тема. Всього сказати не можу – таємниця сповіді. Але вона добре ставилася до дочки, тепло відгукувалася про неї. Як можна її судити зараз? Не дай Бог нам пережити те, що випало на долю людей того покоління».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.