Фотогалерея

Ви не дізнаєтеся цього малюка через 20 місяців. Це справжнє диво!

Тривожне очікування – почуття, яке вперто супроводжує всю вагітність. Стільки клопоту, аналізів, а після закінчення 40 тижнів – хвилююча зустріч з дитиною.

Ви напевно помічали, що, коли мова заходити про вагітність, більшість майбутніх батьків стають вкрай серйозними. “Нам все одно, який підлогу. Все, чого ми хочемо, щоб дитина була здорова“.

На жаль, не всі батьки зустрічають абсолютно здорових малюків. Кому-то на частку випадає догляд за хворою дитиною. Приготуйте серветки – історія Паркера Грелеки бере за душу!

Паркер народився з гідроцефалією. Це захворювання, при якому спостерігається аномальне скупчення спинномозкової рідини в черепі.

Гідроцефалія не має статусу рідкісної або нечуваної хвороби. Так, лише у США вона зустрічається у 2-х з 1 000 новонароджених.

Симптоми Паркера були дуже серйозними. Мозок дитини займав лише 5 % черепної коробки. Так, при нормальному положенні справ говорять про цифри 90 чи 95 %.

Я не відходив від нього. Розмовляв, молився, тримав за ручку, гладив голову. Ця беззастережна любов полонила мене. Я тримав безпорадного дитини, моєї дитини, і нічого не міг вдіяти“, – згадує Райан Грелеки, батько хворого хлопчика.

Медики з children’s Healthcare of Atlanta були готові відразу зайнятися Паркером. У списку запланованих операцій першої стояла та, яка б позбавила череп від тиску.

Наша мета полягала в тому, щоб відкрити череп і відокремити ті кістки, які передчасно зрослися. Цим ми і зайнялися. Ми забезпечили для мозку Паркера необхідне місце“, – розповідає Джозеф Вільямс, завідувач відділенням пластичної та черепно-лицевої хірургії згаданої лікарні.

Після першої успішної операції батьки забрали дитину додому. За словами мами Крісті, Паркер почав фізичну терапію у 4 тижню. Дитину чекало чимало труднощів, але він зміг стати на ноги! Він пропустивши фазу повзання і відразу почав ходити!

Співробітники children’s Healthcare of Atlanta просто обожнюють Паркера. Вони кажуть, що у дитини любляче серце, а відсутність посмішки на його обличчі – рідкість.

Педіатр Авріл Бекфорд вражена Райаном і Крісті: “Вони прийняли його без краплі сумніву. А адже дитина дуже особливий“.

Історія Паркера зворушує до глибини душі. У вас є можливість познайомитися з хлопчиком трохи ближче, завдяки вісь цьому відео:

Блок кнопок «Підписатися» і «Коментувати»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nine − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.