Авторські статті

Сторони протистояння із світанком припинили обстріл один одного і пішли на переговори

Сторони протистояння із світанком припинили обстріл один одного, один з мітингувальників з власної ініціативи взяв державний прапор і пішов на переговори до силовиків.

За словами протестувальників, він і кілька міліціонерів віддалилися на пагорби. Суть переговорів поки невідома.

Коли парламентер віддалився, тут же на перший барикаді була дана команда протестувальникам припинити атаку. Зараз вибухи на Грушевського затихли.

Біля барикад демонстрантів на вулиці Грушевського перед кордоном співробітників спецпідрозділу міліції перебуває кілька сотень людей, які гріються у багать.

Раніше повідомлялося, що відновилося силове протистояння активістів Євромайдана і міліції на вулиці Грушевського в Києві. “Беркут” стріляв гумовими кулями по протестуючих. Активісти закидували силовиків петардами, камінням та “коктейлями Молотова”.

За одними даними, активні дії почалися через те, що “Беркут” відкрив по мітингувальникам вогонь гумовими кулями і поранив одного активіста.

Однак в міліції заявили, що перемир’я на вулиці Грушевського порушили протестувальники, що провокували силовиків.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України