Авторські статті

Проти чого протестує Майдан

Так ось проти цього. Ця четвірка бездарних, злодійкуватих правителів, які керують своїми жебраками країнами, не здатна побудувати нормальні держави. При цьому безмірно надуває щоки і намагається повчати життя інших. Причому троє з них вже правлять довічно.Четвертий, який якраз представляє Українську державу, ще поки тільки мріє про це. Це четвірка країн з найбільш відсталими, архаїчними інститутами, де довічно захопила владу верхівка безмірно збагачується (Назарбаєв – $ 5 млрд., Лукашенко – $ 12 млрд., Путін – $ 100 млрд.), продовжує тримати жителів у злиднях (середній дохід жителів Білорусії – $ 300 / міс., Казахстану – $ 500/міс., Росії – $ 700/міс.).

Якщо хоча б ці показники порівняти з “бездуховної” і “загниваючої” Європи (середній стан будь-якого правителя $ 1,5-2 млн., середня зарплата жителів від $ 800 в Прибалтиці до $ 3000 в Німеччині), то підгрунтя протесту стане очевидна навіть найтупішому і оступачених пропагандою недоумку.

І так, зрозуміло, що в Україні завтра тут же не виростуть зарплати до $ 2000, а корупція зменшиться до європейських стандартів. Однак що буде з Україною в тісному союзі з Росією, Казахстаном і Білоруссю – це очевидно на 200 мільйонів відсотків будь-якій нормальній людині.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.