Авторські статті

Дружини криворізького «Беркута» за допомогою «свободівців» не пустили мужів у Київ

Вчора до «свободівцям» звернулися дружини бійців підрозділу «Беркут», які протестували проти виїзду мужів до Києва.

Прислухавшись до їхніх прохань, пізно ввечері активісти вирушили на вулицю Ціолковського, до місця розташування загону міліцейського спецназу. Біля бази спецпідрозділу зібралося близько трьох десятків протестувальників, які перешкоджали відправці «беркутівців».«За нашою інформацією з« Беркута », хлопці самі не хотіли їхати і стали обурюватися, що їх туди везуть. Це призвело до того, що наказ скасували і спецназівців розпустили по домівках. Ми особисто бачили, як вони роз’їжджалися на таксі. Їх керівництво, ймовірно, злякалося непередбачуваного приїзду громадських активістів », – розповів 0564.ua заступник голови Криворізької міської організації ВО« Свобода »Дмитро Білоненко.

За словами свободівця, блокування автобусів не було, але те, що факт термінового збору спецпідрозділу став відомим громадськості, по всій ймовірності і зіграв свою роль, тому машини так і не виїхали з міста. «« Беркутівці »розійшлися по домівках окремими групами, але є підозри, що спецназівців можуть відправити до столиці з іншого міста», – зазначив «свободівець».

За неофіційною інформацією, до столиці змогли відправитися три автобуси військовослужбовців внутрішніх військ.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України