Авторські статті

Стояти до перемоги

Комендант майдану Андрій Парубій офіційно заявив, що майдан не розійдеться до повного перезавантаження влади. Парубій заявив, що окрім президентських, потрібно провести дочасні парламентські вибори.

Звільнення колишньої прем’єрки Юлії Тимошенко Майдан зустрів криками ” Україна без вождів!”. Очевидно в найскладніші декілька днів, коли в центрі Києва гинули десятки людей щогодини, люди розчарувались у політиках, яких не було поряд.

Раніше «Автомайдан» заявив, що не допустить появи кортежів у нової влади”, лідер руху заявив, що вони стають в опозицію до нової влади.

Це реальне досягнення революції. В першу чергу – активізація громадянського суспільства. Питання вже не стоїть – “Ти націоналіст? ти за свободу слова?” а “Що ти зробив для досягнення цієї свободи?”

Революція не закінчена, вона триває і далі. Фронт змістився на схід. Там зараз відбуваються стрілянина, зносяться памятники вождям минулого.
В Одесі та Харкові – тисячні мітинги прихильників і противників майдану.

Щоб добитись чогось не можна зупинятися на півдорозі. Наша революція – це в першу чергу революція свідомості, в тому числі національної.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України