Авторські статті

Олександр Положинський звернувся до українців

Коли наші опоненти звинувачували нас у тому, що ми все це робимо заради того, щоб Яценюк, Кличко, Тягнибок, Тимошенко, Турчинов, Луценко, Пашинський, Порошенко тощо дорвалися до влади, ми казали, що ми не за них, ми за себе. Тож давайте виходити за себе до скону.

В Луцьку, схоже, вже повним ходом тривають “мутні мутки” – колишні “професіонали” та нові “герої революції” активно рвуться до посад. Думаю, таке всюди – і в Києві, і на місцях. Вважаю, ніхто з колишніх не може посідати нові посади. За винятком тих, хто показав фантастичні результи роботи і лишився з чистою репутацією. Але щось мені підказує, що таких або немає зовсім, або дуже-дуже одиничні одиниці.

Отож – ніяких фарбаваних лисів! Жодних революційних заслуг! Справжні революціонери творять революцію не за посади й місця. Правило трьох П: професіоналізм, порядність, патріотизм – і лише в комплексі. Революція тільки починається.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

8 коментарів

 1. Пожалуй я согласен с Александром нужны только новые лица в суды, прокуратуру, МВД, кабинет министров и ВРУ по другому ничего не изменится
  Один старый взяточник, всю воду вскаламутет в любой структуре

 2. Сашко … ти там думай собі мовчки, бути проти всіх – це не дуже добра справа. Де ти був, коли Юлію Володимирівну разом з народом України зраджували Ющенки і Порошенки?!!! … коли вона з усіх трибун закликала повстати проти бандитів і позабирати їхнє майно награбоване … де твоє “слово” було??? Невдовзі, якщо твоє серце не чує, ті дізнаєшся всю Правду про ці “мутки” – тоді тобі прийдеться вибачатися зі сцени. ГАНЬБА тобі!!!
  Я для Юлії Володимирівни я б звернувся: “Годі Вам, Юліє Володимирівна, вибачатися … нехай ті, хто Вас не чув, вибачаються перед Вами”.

 3. 1. Заборона партій
  – фашистського типу – партія регіонів – фюрер Янукович
  – комуняцького продажного – кпу – вождь Симоненко.
  2. Люстрація.
  3. КОНТРОЛЬ НАРОДУ

 4. Спасибо всем, кто ценой жизни встал на защиту Украины.Как достойные люди, показавшие это всему миру, будьте снисходительны и защитите всех, кто в этом нуждается, после произошедшего. Не их в том вина, что украинский народ противопоставили друг другу и заплатила Украина за это самым дорогим, что может быть – жизнью людей, наших ГЕРОЕВ. Что касается дальнейшего экономического развития: при всем желании вывести страну из глубокого кризиса, мало кто у нас сможет сделать это, потому что на “изобретения велосипеда” времени нет, а есть опыт стран и там есть специалисты.Может быть, обратиться за их помощью при общественном контроле наших специалистов?Славе Вакарчуку -огромное спасибо за мужество и дельные предложения.

 5. Дуже дякую за ті слова, що Ви проголошуєте.
  Я сподіваюсь, що Вас почують. Будь-ласка не допустіть до влади цих “фарбаваних лисів”, причому з обох боків, як провладців, так і опозиції.
  Не можна просто так знівечити здобуття МАЙДАНА і забути смерті “НЕБЕСНОЇ СОТНІ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.