Авторські статті

Степан Бандера – це орієнтир, який дає нам впевненість у тому, що наша боротьба обов’язково приведе до перемоги

Ми маємо пишатися тим, що є українцями. Маємо пишатися тим, що пам’ятаємо своїх героїв. І тому у серці України, у її столиці ми проводимо увосьме такий велелюдний марш на честь Героя України – Степана Андрійовича Бандери. Ми маємо пишатися тим, що ми робимо це з року в рік, не зважаючи на жодні провокації чи погрози. Ми демонструємо, що ми є господарями на своїй, Богом даній землі. І наші герої – то є наша шана, наша пам’ять і наша гордість.

Про це після смолоскипного ходу на честь 105-ї річниці з Дня народження Степана Бандери, під час мітингу на сходах Київради заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко.

“Як нам сьогодні не намагаються розповідати усілякі провокатори, невігласи та українофоби, що Степан Бандера роз’єднує Україну, ми знаємо, що насправді, він її єднає, – зауважив свободівець. – І сьогодні в Києві ми довели це вчергове своїм маршем. Бандера єднає усіх українців, які пишаються тим, що вони належать до нашої великої нації і нашої великої держави. І сепарує, відокремлює тих, хто бреше, хто намагається поширювати совєтські міти. Але водночас день народження Бандери є символічним. 1 січня – це та дата, коли все світле, чесне, добре, горде, що є українським виходить на вулицю і святкує цей день. Тому нам можуть тільки погрожувати, але ніколи не зможуть завадити.

Степан Бандера – це не лише людина, яка дала одну з назв нашої нації – “бандерівці”. Це ще символ того чину і орієнтир, який дає нам впевненість у тому, що наша боротьба обов’язково приведе до перемоги. Бо Степан Бандера боровся у той час, коли перемога була надзвичайно далекою і важкою. Степан Андрійович все одно робив свій чин і йшов на пожертву заради нашої держави і нашої свободи.

Ми сьогодні маємо незалежну державу, але, на жаль, вона ще не наповнена українським змістом. Бо наша держава сьогодні кишить агентами Кремля, нащадками окупантів, комуністичною номенклатурою й українофобами, які мріють роз’єднати українців та знищити нашу державу. Але, незважаючи на це, сьогодні наша мета значно ближча, ніж вона була до Степана Бандери, Романа Шухевича, вояків УПА та багатьох сотень українців, які мріяли про таку державу. Тому ми маємо пам’ятати, що наша боротьба триває, вона обов’язково буде переможною тому, що ми на своїй, Богом даній землі. І ніхто нас тут не зможе перемогти. Бо ми живимося духом предків, потом і кров’ю, які проливали у цю землю сотні наших предків. Так само ми живимося прикладом наших героїв, одним із головних серед яких є Степан Бандера. І саме тому вони намагаються лякати Бандерою східну Україну, яка не знає достеменно своєї історії. Тому наше завдання – донести правду та відновити історичну справедливість”, – наголосив наостанок націоналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.