Новини з Австрії

Статистика ООН: Австрія прийняла в 20 разів більше афганських біженців, ніж США

На кінець 2020 року США прийняли 2 тисячі афганських біженців, а Австрія - 40 тисяч.

Станом на кінець 2020 роки за кордоном проживало близько 2,6 мільйона афганських біженців. Небагато країн прийняли більше біженців з Афганістану, ніж Австрія. Як показують дані Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Австрія займає четверте місце в світі після Пакистану, Ірану та Німеччини.

На концеції 2020 року Австрія прийняла 40 тисяч афганських біженців. Для порівняння: США прийняли 2 тисячі – в 20 разів менше, як підрахував в Twitter економіст і глава аналітичного центру Agenda Austria Франц Шеллхорн.

Нагадаємо: В Австрії Конституційний суд випустив 26-річного наркодилера-афганця з в’язниці на тлі демонстрації проти висилки в Афганістан

Навряд чи будь-яка інша країна прийняла стільки людей, що біжать з Афганістану, як Австрія. У цьому контексті міністр внутрішніх справ Нехаммер заявив через Twitter: «Нелегальному мігранту з Афганістану потрібно більше 5 000 кілометрів, щоб подати заяву про надання притулку в Австрії. Ми – одна з найбільш завантажених у цьому сенсі країн ».

Нагадаємо: Після погроз з боку “Братів-мусульман” деяким членам уряду Австрії призначено особисту охорону

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України