Новини з Австрії

Після погроз з боку “Братів-мусульман” деяким членам уряду Австрії призначено особисту охорону

Хто з членів уряду Австрії має особисту охорону

В Австрії не тільки федеральний президент і канцлер, а й чотири міністри та їх сім’ї знаходяться під постійною охороною – навіть у відпустці.

Коли федеральний президент Олександр Ван дер Беллен йде по Хельденплац з собакою Джулі, випадково потрапляючи в кадр перехожим або проходячи на тлі телеінтерв’ю, він часто здається одиноким і розслабленим. Але в безпосередній близькості завжди є навчений спецпідрозділ – впізнавані в костюмі і навушником у вусі або замасковані під перехожого, який дивиться в стільниковий телефон. Принцип їх роботи: «Як можна ближче до небезпеки і якнайдалі в звичайній ситуації». Таким чином, вони супроводжують провідних політиків Австрії 24 години на добу, сім днів на тиждень. Навіть коли Себастьян Курц гуляє по набережній Ровіня зі своєю дівчиною Сюзанною або міністр уряду купається в морі зі своєю сім’єю, бігає підтюпцем і купує хліб у пекарні по неділях, озброєні співробітники з «Спеціального підрозділу« Кобра »завжди поруч.

Як вдалося з’ясувати в МВС, п’ять членів уряду в даний час мають особисту охорону

Як глава уряду сюди, природно, входить канцлер Себастьян Курц. Міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер і міністр інтеграції Сюзанна Рааб знаходяться під цілодобовою охороною тільки з листопада 2020 року. Причина – «загрози після обшуків у« Братів-мусульман ».

У міністра внутрішніх справ захист поширюється і на членів сім’ї. Якщо один з двох його дітей відвідує одного, це теж відбувається тільки на очах у охоронців. Тому що навіть найменші члени родини недавно зіткнулися з погрозами ( «Нехаммер, подумай про своїх дітей», – нещодавно написав чоловік з ліцензією на володіння зброєю).

Крім того, також міністр фінансів Гернот Блюмель і міністр юстиції Алма Задіч охороняються підрозділами Cobra.

Відомо, що в 2016 році на особисту охорону знадобилося 3 000 людино-днів. Навіть тоді це було на 25 відсотків більше, ніж в 2014 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України