Standard & Poor’s знизило кредитний рейтинг України

Міжнародне агентство Standard & Poor’s 1 листопада знизило кредитний рейтинг України з «В» до «В-». Про це повідомляється в матеріалах S&P. Прогноз по рейтингу залишається негативним, наголошується в повідомленні.

«Зниження рейтингу відображає нашу позицію, яка полягає в тому, що урядова стратегія навряд чи забезпечить необхідний обсяг іноземної валюти для задоволення зростаючих потреб», – повідомляється в матеріалах агентства.

21 вересня кредитний рейтинг країни знизило міжнародне агентство – Moody’s. Показник був знижений з «B3» до рівня «Саа1».

Аналітики прийшли до висновку, що загроза дефолту країни стала більш явною. Київ поки так і не зміг домовитися з МВФ про виділення кредиту, в той час як золотовалютні резерви країни знаходяться на низькому рівні.

У Moody’s відзначали, що тиск на українські резерви зростає, оскільки збільшується попит населення та імпорт газу. Відсутність угоди з МВФ позначається на фінансовому стані країни все більше, оскільки наближаються президентські вибори. В умовах передвиборної кампанії, як вважають експерти, чинна влада не піде на непопулярні заходи, яких вимагає МВФ в обмін на кредити: перехід до гнучкого курсу гривні, підвищення тарифів на газ для населення і прийняття держбюджету, виходячи з реальних прогнозів.

До цих труднощів додалися можливі збитки від скорочення експорту через торгової війни з Росією.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh