Стало відомо, чому кішки чекають господарів біля дверей, коли ті повертаються додому

Багато людей, що мають будинки пухнасту кішку, стверджують, що їх улюблениця завжди сидить і чекає біля дверей господарів

Правда, це відноситься не до всіх домашніх кішок. Не всі виявляють таку відданість. І це привід подумати про те, де відповідь на це питання.

Справа в тому, що коти не «думають» так, як собаки. Вони, подібно псам, чують звуки навколо будинку. Чи це машини їдуть поблизу і гальмують, то людина йде по сходах, замок від дверей поскрипує. Все це дає зрозуміти котам, що господар на підході.

Як зауважує консультант, який вивчає поведінку котів, у домашніх вихованців розвинене почуття часу. Якщо ви зазвичай приходьте додому в один і той ж час, то вони відмінно «пам ” ятають», коли саме вас чекати.

Крім того, час приходу господаря майже завжди збігається з годиною годівлі тварини. Якщо цей ритуал не порушується, то милі кішечки вже сидять напоготові біля дверей, чекаючи їжі.

А якщо йдуть збої, то кішка починає хвилюватися, чому вас немає під час вдома. До того ж вона, крім наповненої ласощами миски, отримує і вашу ласку.

Кішки з людьми не еволюціонували так, як собаки. Стародавні мисливці привчали вовків «служити» людям ще до того, як з’явилося сільське господарство.

Кішки ж біля людського житла – це безпосередній результат розвитку сільського господарства. Протягом тисячоліть коти  кішки жили поруч з людьми досить довго. І з’ясували за цей час головні наші звички. Вони засвоїли час харчування та ігри з ними.

Висновок: давайте кішці їжу і забавляйтеся з нею в певний час доби. Потім вона сама не забуде нагадати господарям про це.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh