Здоров'я

Стало відомо, чому кішки чекають господарів біля дверей, коли ті повертаються додому

Багато людей, що мають будинки пухнасту кішку, стверджують, що їх улюблениця завжди сидить і чекає біля дверей господарів

Правда, це відноситься не до всіх домашніх кішок. Не всі виявляють таку відданість. І це привід подумати про те, де відповідь на це питання.

Справа в тому, що коти не «думають» так, як собаки. Вони, подібно псам, чують звуки навколо будинку. Чи це машини їдуть поблизу і гальмують, то людина йде по сходах, замок від дверей поскрипує. Все це дає зрозуміти котам, що господар на підході.

Як зауважує консультант, який вивчає поведінку котів, у домашніх вихованців розвинене почуття часу. Якщо ви зазвичай приходьте додому в один і той ж час, то вони відмінно «пам ” ятають», коли саме вас чекати.

Крім того, час приходу господаря майже завжди збігається з годиною годівлі тварини. Якщо цей ритуал не порушується, то милі кішечки вже сидять напоготові біля дверей, чекаючи їжі.

А якщо йдуть збої, то кішка починає хвилюватися, чому вас немає під час вдома. До того ж вона, крім наповненої ласощами миски, отримує і вашу ласку.

Кішки з людьми не еволюціонували так, як собаки. Стародавні мисливці привчали вовків «служити» людям ще до того, як з’явилося сільське господарство.

Кішки ж біля людського житла – це безпосередній результат розвитку сільського господарства. Протягом тисячоліть коти  кішки жили поруч з людьми досить довго. І з’ясували за цей час головні наші звички. Вони засвоїли час харчування та ігри з ними.

Висновок: давайте кішці їжу і забавляйтеся з нею в певний час доби. Потім вона сама не забуде нагадати господарям про це.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України